Gå til hovedindhold

BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2

BenQMultimedieprojektorerEAN: 4718755096327
Pris fra 9.809 krtil 11.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.540 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9809 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ TK705i DLP-projektor 4K UHD
9.809 kr
Til butik
BenQ TK705i DLP-projektor 4K UHD billede

Produktinformation

BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax wireless / Bluetooth 5.2

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.R0C77.57E
EAN: 4718755096327
Varenr.: 1003661850
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2
10.200 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ Projektor TK705i - DLP projector - standard lens - 802.11a/b/g/n/ac/ax wireless / Bluetooth 5.2 - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens
10.533 kr
Til butik
BenQ Projektor TK705i - DLP projector - standard lens - 802.11a/b/g/n/ac/ax wireless / Bluetooth 5.2 - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer 4K UHD (3840 x 2160) billeder ved 3000 ANSI lumens med LED-lyskilde, HDR10+-kompatibilitet samt indbygget trådløs forbindelse og Bluetooth 5.2. BenQ TK705i er designet til levende, nøjagtige farver med 98% Rec.709-dækning og CinematicColor-teknologi, mens autofokus og 2D keystone-justering hjælper dig med hurtigt at justere et skarpt billede i forskellige opsætninger. Google TV med streamingtjenester: Netflix, Prime Video, YouTube Understøttelse af Google Assistant Google Cast til trådløs deling 5 ms input lag (4K/60Hz) og Auto Low Latency Mode Integreret højttaler 2 x HDMI, USB-A, USB-C (30 watt) og 3,5 mm lydudgang Nyd detaljeret 4K-projektion med fleksible placeringsfunktioner og praktisk smart streaming i én projektor.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Projektor
Artikel nr.: 9H.R0C77.57E
EAN: 4718755096327
Varenr.: 3424414
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BenQ TK705i 4K UHD DLP-projektor med Google TV (LED, 3.000 ANSI lumen)
-39%11.299 kr
Før 18.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BenQ TK705i 4K UHD DLP-projektor med Google TV (LED, 3.000 ANSI lumen)
-39%11.319 kr
Før 18.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BenQ TK705i DLP-projektor 4K UHD
11.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.809 kr9.809 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.200 kr10.200 krKøb
3Proshop DK10.533 kr10.533 krKøb
4Boligcenter DK11.299 kr11.299 krKøb
5Vivas DK11.319 kr11.388 krKøb
6Ultrashop11.349 kr11.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2

PriceData har fulgt prisen på BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 9.809 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 15.931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.964 kr.

Den nuværende pris på 9.809 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for BenQ TK705i - DLP-projektor - LED - 3000 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - standard objektiv - 802.11a/b/g/n/ac/ax trådløs / Bluetooth 5.2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.809 kr203 kr (2%)
29. maj 202610.012 kr120 kr (1%)
22. maj 202610.132 kr417 kr (4%)
21. maj 202610.549 kr62 kr (1%)
20. maj 202610.611 kr62 kr (1%)
19. maj 202610.673 kr13 kr (0%)
17. maj 202610.660 kr111 kr (1%)
16. maj 202610.549 kr62 kr (1%)
15. maj 202610.611 kr49 kr (0%)
12. maj 202610.660 kr89 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret