Gå til hovedindhold

BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv

BenQMultimedieprojektorerEAN: 4718755077463
Pris fra 10.634 krtil 10.733 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.633 kr 31. maj

Sammenlign priser på BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10634 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ MH856UST+ DLP Full HD
10.634 kr
Til butik
BenQ MH856UST+ DLP Full HD billede

Produktinformation

BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort kast objektiv

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: MH856UST+
EAN: 4718755077463
Varenr.: 1000770345
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv
10.733 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ Projektor MH856UST+ - DLP projector - ultra short-throw - 3D - 1920 x 1080 - 3500 ANSI lumens
10.733 kr
Til butik
BenQ Projektor MH856UST+ - DLP projector - ultra short-throw - 3D - 1920 x 1080 - 3500 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer ultra-kortkaste projektion med Full HD 1920 x 1080-opløsning, 3500 ANSI lumens lysstyrke og 3D-funktion. BenQ Projektor MH856UST+ er designet til interaktivt samarbejde i klasseværelset med skalerbar interaktivitet og trådløs brug og kombinerer høj billedkvalitet med forenklet installation, lavere vedligeholdelse, længere lampelevetid og reducerede samlede ejeromkostninger. Ultra-kortkaste objektiv Full HD (1920 x 1080) med 16:9-format 3500 ANSI lumens lysstyrke 3D-ready (3D-briller sælges separat) 10.000:1 kontrastforhold Integrerede stereo-højttalere (2 x 20 W) Ethernet-netværk samt HDMI-, VGA- og composite video-indgange Bygget til at forbedre læringsmiljøer med lys, fleksibel projektion og samarbejdsfokuserede funktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Projektor
Artikel nr.: 9H.JKT77.24E
EAN: 4718755077463
Varenr.: 2743701

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.634 kr10.634 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.733 kr10.733 krKøb
3Proshop DK10.733 kr10.733 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv

PriceData har fulgt prisen på BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv i 181 dage. Laveste pris i perioden er 10.633 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 18.580 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.199 kr.

Den nuværende pris på 10.634 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for BenQ MH856UST+ - DLP-projektor - 3D - 3500 ANSI-lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - ultrakort objektiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202610.634 kr1 kr (0%)
31. maj 202610.633 kr149 kr (1%)
30. maj 202610.782 kr110 kr (1%)
14. maj 202610.672 kr8 kr (0%)
12. maj 202610.664 kr7.916 kr (43%)
11. maj 202618.580 kr7.918 kr (74%)
19. apr. 202610.662 kr2 kr (0%)
18. apr. 202610.664 kr109 kr (1%)
17. apr. 202610.773 kr50 kr (0%)
7. apr. 202610.723 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret