Gå til hovedindhold

Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set

BenefitØjenmakeupEAN: 0602004073587
Pris fra 306 krtil 449,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 143,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 290 kr 28. maj

Sammenlign priser på Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set
306 kr
Til butik
Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set billede

Produktinformation

Varemærke: Benefit, Type: Skin Care, Undergruppe: Mascara, Navn: Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr.

Produktspecifikationer

Mærke: Benefit
Kategori: Mascara
EAN: 0602004073587
Varenr.: C40519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Benefit Cosmetics Ready To Roll Mascara Set
322 kr
Til butik
Benefit Cosmetics Ready To Roll Mascara Set billede

Produktinformation

En mascara som er inspireret af curlers til håret. Denne super curling & lifting mascara giver dig et sexet look, og løfter dine vipper. Den patenterede Hook 'n' Roll børste har små, sepcialdesignede "kroge", der griber fat i dine vipper og løfter dem - selv de mest lige vipper bliver buet. Formularen holder i 12 timer, er nem at fjerne og indeholder provitamin B5 og serin, som er kendt sine plejende egenskaber.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 602004073587
EAN: 0602004073587
Varenr.: 3105708
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Benefit Ready To Roll Set (Limited Edition)
-25%360 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Benefit Ready To Roll Set (Limited Edition) billede

Produktinformation

Benefit Ready To Roll Set (Limited Edition) er en **sampak** af den populære [Benefit Roller Lash Super-Curling & Lifting Mascara 8,5 gr. - Black](https://nicehair.dk/benefit-roller-lash-super-curling--lifting-mascara-85-gr-black.html). Denne vidunderlige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Benefit
Kategori: Mascara
EAN: 0602004073587
Varenr.: 89500
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Benefit Roller-lash Mascara - Ready To Roll Gavesæt
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK306 kr355 krKøb
2Proshop DK322 kr361 krKøb
3NiceHair.dk360 kr360 krKøb
4Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set

PriceData har fulgt prisen på Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set i 173 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Benefit Ready To Roll Mascara Duo 17 gr 2x Roller Lash Mascara/Travel Set de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026306 kr16 kr (6%)
28. maj 2026290 kr16 kr (5%)
22. maj 2026306 kr16 kr (6%)
16. mar. 2026290 kr5 kr (2%)
20. dec. 2025295 kr59 kr (17%)
13. dec. 2025354 kr15 kr (4%)
11. dec. 2025339 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret