Gå til hovedindhold

Homeshop Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300

HomeshopBordskånere med benEAN: 5713917001637
Pris fra 1.012 krtil 1.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 687 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1012 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Nimes BORDBEN SÆT Sort
-40%1.012 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nimes BORDBEN SÆT Sort billede

Produktinformation

Nimes bordben til spisebord i x-design.Pulverlakeret i sort. Der medfølger 2 bordben i et sæt.L86 x B10 x H72 cm

Produktspecifikationer

Mærke: housenordic
Kategori: Spisestue
Vægt: 19g
Artikel nr.: 2301300
EAN: 5713917001637
Varenr.: 26941
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300
1.149 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Nimes Bordben - Sort
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Nimes Bordben - Sort billede

Produktinformation

Nimes Bordben - X-design i pulverlakeret sort metal Tilføj et stilrent og industrielt udtryk til dit spisebord med Nimes bordben. Det klassiske X-design giver både styrke og stabilitet, mens den pulverlakerede sorte overflade sikrer lang holdbarhed og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917001637
Varenr.: 43715600122108
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Nimes BORDBEN Krydsstel til plankebord
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Biva DK1.012 kr1.012 krKøb
2Homeshop DK1.149 kr1.149 krKøb
3Bolig & Haven1.299 kr1.299 krKøb
4XL Møbler DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300

PriceData har fulgt prisen på Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.012 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.139 kr.

Den nuværende pris på 1.012 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Ben til spisebord pulverlakeret i sort Design X - 2301300 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jan. 20261.012 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret