Gå til hovedindhold

Bikers Best Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm)

Bikers BestCykelhjelmeEAN: 0768686095948
Pris fra 989 krtil 1.308 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 713 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 989 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm)
-38%989 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) billede

Produktinformation

Bell cykelhjelm model Sixer Mips i farven mat sort. Størrelser: S/51-55cm, M/55-59cm, L/59-63cm, XL/58-65cm

Produktspecifikationer

Mærke: Bikers Best
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: M (55-59cm)
EAN: 0768686095948
Varenr.: 56209760846169
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bell Sixer Mips - Cykelhjelm - Str. 55-59 cm - Sort
1.308 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK989 kr989 krKøb
2Cykelpartner.dk1.308 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm)

PriceData har fulgt prisen på Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 713 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 989 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bell Sixer Mips i Matte Black - Cykelhjelm - M (55-59cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026989 kr28 kr (3%)
10. maj 2026961 kr28 kr (3%)
8. maj 2026989 kr30 kr (3%)
6. maj 2026959 kr30 kr (3%)
23. apr. 2026989 kr56 kr (6%)
22. apr. 2026933 kr220 kr (31%)
9. apr. 2026713 kr276 kr (28%)
8. apr. 2026989 kr276 kr (39%)
27. feb. 2026713 kr86 kr (11%)
5. feb. 2026799 kr190 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret