Gå til hovedindhold

Bikers Best Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm)

Bikers BestCykelhjelmeEAN: 0768686167379
Pris fra 239 krtil 279 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 6. maj

Sammenlign priser på Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm)
-40%239 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) billede

Produktinformation

Bell Sidetrack hjelmen er lavet med en god beskyttelse der giver god dækning af hovedet. Hjelmen er et godt valg til det eventyrlystne barn og passer til enhver lejlighed. I fronten er der en svedguide som sørger for at eventuel sved ikke løber ned i øjnene, men i stedet drypper ned foran hovedet. Hjelmen justeres let med drejespænden i nakken. Visiret kan afmonteres.

Produktspecifikationer

Mærke: Bikers Best
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: Junior (50-57 cm)
EAN: 0768686167379
Varenr.: 56274286608729
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bell Sidetrack Junior - Cykelhjelm - Str. 50-57 cm - Mat Berry Gnarly
-30%279 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK239 kr278 krKøb
2Cykelpartner.dk279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm)

PriceData har fulgt prisen på Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bell Sidetrack Junior i Matte Berry Gnarly - Cykelhjelm - Junior (50-57 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026239 kr39 kr (20%)
6. maj 2026200 kr39 kr (16%)
5. maj 2026239 kr39 kr (20%)
18. mar. 2026200 kr39 kr (16%)
17. mar. 2026239 kr39 kr (20%)
6. mar. 2026200 kr39 kr (16%)
5. mar. 2026239 kr39 kr (20%)
5. feb. 2026200 kr39 kr (16%)
4. feb. 2026239 kr39 kr (20%)
14. jan. 2026200 kr39 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret