Gå til hovedindhold

Bikers Best Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm)

Bikers BestCykelhjelmeEAN: 0768686166884
Pris fra 349 krtil 448 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm)
-30%349 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) billede

Produktinformation

Certificeret cykelhjelm til de mindste børn og babyer i farven mat gråblå med fiske-motiv. Hjelmen er produceret af Bell og har blandt andet SmartLock™ som sikre at barnet ikke får klemmeskader, når hjelmen spændes på. Cykelhjelmen har derudover kompakt Fusion In-Mold konstruktion, der øger sikkerheden, samt Action Fit™ system, der gør det nemt at justere størrelsen på hjelmen. Bell Lil Ripper har gode udluftningsmuligheder via hjelmens 10 ventilationshuller. Lil Ripper Barn er designet til de mindste børn. Kompakt Fusin In-Mold-konstruktion Action Fit system SmartLock som sikrer at barnet ikke får hagen i klemme, når hjelmen spændes på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bikers Best
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: Onesize ( 45-52 cm)
EAN: 0768686166884
Varenr.: 54230846374233
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bell Lil Ripper - Cykelhjelm - Str. 45-51 cm - Clown Fish Mat Gråblå
448 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK349 kr388 krKøb
2Cykelpartner.dk448 kr448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm)

PriceData har fulgt prisen på Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 313 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bell Cykelhjelm Lil Ripper Baby Clown Fish Mat Gråblå - Onesize ( 45-52 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. mar. 2026349 kr6 kr (2%)
12. mar. 2026343 kr5 kr (1%)
11. mar. 2026338 kr5 kr (2%)
5. feb. 2026333 kr16 kr (5%)
4. feb. 2026349 kr16 kr (5%)
8. dec. 2025333 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret