Gå til hovedindhold

Bikers Best Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort

Bikers BestCykelhjelmeEAN: 0768686470233
Pris fra 639 krtil 704 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 639 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bell avenue MIPS cykelhjelm i mat sort - S/M (50-57 cm)
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bell avenue MIPS cykelhjelm i mat sort - S/M (50-57 cm) billede

Produktinformation

Denne Avenue hjelm fra Bell er udviklet til brug til race på landevejen. Avenue har 18 praktiske lufthuller, som sørger for at indeklimaet under hjelmen er behageligt. En Sweat guide i hjelmens front, vil desuden sørge for, at lede sved og fugt væk, så det ikke kommer ned i øjnene. Modellen er med MIPS-teknologi, som beskytter mod slag fra alle vinkler, og minimerer rystelser i hovedet i tilfælde af styrt.

Produktspecifikationer

Mærke: Bikers Best
Kategori: Bicycle Helmets
Størrelse: S/M (50-57 cm)
EAN: 0768686470233
Varenr.: 54231671406937
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort
704 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1eCykelhjelm DK639 kr639 krKøb
2Cykelpartner.dk704 kr704 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort

PriceData har fulgt prisen på Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 639 kr er 14% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bell Avenue Mips - Cykelhjelm road - Str. 50-57 cm - Mat sort/blank sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 2026639 kr27 kr (4%)
16. mar. 2026612 kr49 kr (9%)
12. mar. 2026563 kr5 kr (1%)
11. mar. 2026558 kr5 kr (1%)
24. feb. 2026553 kr41 kr (8%)
5. feb. 2026512 kr127 kr (20%)
4. feb. 2026639 kr127 kr (25%)
15. jan. 2026512 kr12 kr (2%)
5. dec. 2025500 kr49 kr (9%)
4. dec. 2025549 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret