Gå til hovedindhold

Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A

BelkinElektronikEAN: 0745883738069
Pris fra 853 krtil 1.439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 586 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 853 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A
853 kr
Til butik
Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A billede

Produktinformation

Belkin ROCKSTAR - Opladningsstation - 120 Watt - 10 output-stikforbindelser (10 x 4 pin USB Type A)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B2B139vf
EAN: 0745883738069
Varenr.: 992593206
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin ROCKSTAR
921 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Belkin Rockstar 10-ports Usb Opladningsstation Hvid
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Belkin Rockstar 10-Port USB-Lad.
1.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK853 kr853 krKøb
2Proshop DK921 kr960 krKøb
3Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
4Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A

PriceData har fulgt prisen på Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 977 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 865 kr.

Den nuværende pris på 853 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Belkin Opladningsstation 120Watt 10 x 4 pin USB Type A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026853 kr1 kr (0%)
22. maj 2026854 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026853 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026854 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026853 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026854 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026853 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026854 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026853 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026854 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret