Gå til hovedindhold

Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh

BelkinBatteriopladere – genereltEAN: 0745883926299
Pris fra 767 krtil 999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 767 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin BPD012HQBK Powerbank 10000mAh 2xUSB-C Sort
767 kr
Til butik
Belkin BPD012HQBK Powerbank 10000mAh 2xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Belkin BoostCharge Pro - Powerbank - med Apple Watch oplader - 10000 mAh - 45 watt - Fast Charge (2 x USB-C) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BPD012HQBK
EAN: 0745883926299
Varenr.: 1003831652
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh
796 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Belkin Boostcharge Pro Powerbank With Apple Watch Charger 10000mah Sort
999 kr
Til butik
Belkin Boostcharge Pro Powerbank With Apple Watch Charger 10000mah Sort billede

Produktinformation

Oplad Apple Watch og telefon trådløst, mens du forsyner en tredje enhed med strøm 45 W udgangseffekt og hurtigopladning reducerer nedetid i travle arbejdsdage 10 000 mAh kapacitet passer i tasken og giver flere genopladninger på farten Indbygget display viser batteriniveau for enkel planlægning af strømforbrug USB‑C ind/ud med to Type‑C-porte og multipel beskyttelse holder enhederne sikre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Belkin
Kategori: Bærbare batterier
Artikel nr.: BPD012hqBK
EAN: 0745883926299
Varenr.: 5020091655

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK767 kr767 krKøb
2Proshop DK796 kr835 krKøb
3Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh i 169 dage. Laveste pris i perioden er 767 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.054 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 933 kr.

Den nuværende pris på 767 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Belkin BoostCharge Pro power bank - with apple watch charger - 2 x USB-C - 45 Watt Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026767 kr151 kr (16%)
22. maj 2026918 kr32 kr (3%)
12. maj 2026950 kr42 kr (5%)
9. apr. 2026908 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026907 kr147 kr (14%)
27. mar. 20261.054 kr2 kr (0%)
23. dec. 20251.052 kr145 kr (16%)
18. dec. 2025907 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret