Gå til hovedindhold

Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort

bekoMikrobølgeovneEAN: 8690842400766
Pris fra 1.977 krtil 3.099 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.122 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1977 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beko b300 Mikrobølgeovn med grill Til indbygning 900W 25liter Sort
1.977 kr
Til butik
Beko b300 Mikrobølgeovn med grill Til indbygning 900W 25liter Sort billede

Produktinformation

Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Beko
Artikel nr.: BMGB 25333 BG
EAN: 8690842400766
Varenr.: 1000764023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
beko Comfort Line BMGB 25333 BG
2.415 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.977 kr1.977 krKøb
2Proshop DK2.415 kr2.415 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.099 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort

PriceData har fulgt prisen på Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort i 81 dage. Laveste pris i perioden er 1.977 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 2.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.021 kr.

Den nuværende pris på 1.977 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Beko b300 BMGB 25333 BG - Mikrobølgeovn med grill - til indbygning - 25 liter - 900 W - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.977 kr25 kr (1%)
20. mar. 20262.002 kr81 kr (4%)
15. mar. 20262.083 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret