Gå til hovedindhold

B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun

B.E.G.BelysningEAN: 4007529933242
Pris fra 593 krtil 659 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 24. apr.

Sammenlign priser på B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
B.E.G Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 130° i brun
593 kr
Til butik
B.E.G Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 130° i brun billede

Produktinformation

Bevægelsessensor 130 grader til udendørs brug Udendørs bevægelsessensor til loft- eller vægmontering. Du kan indstille rækkevidden mekanisk. Produktet har forskellige efterløbstider og et bevægeligt krybehoved. Den har ekstra bagudvendt dækning direkte un...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: brown
Størrelse: 71 x 86 x 123 mm
EAN: 4007529933242
Varenr.: 4224933247
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun
619 kr
Til butik
B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun billede

Produktinformation

B.E.G udendørs bevægelsessensor i brun Denne bevægelsessensor er perfekt til at belyse dine udendørs områder. Den har en rækkevidde på 130 grader og en krybezone, så du kan undgå, at den aktiveres af små dyr eller genstande. Den er også nem at montere på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: brown
Størrelse: 71 x 86 x 123 mm
EAN: 4007529933242
Varenr.: 4224933247
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
B.E.G. bevægelsessensor RC-plus next N 130, brun
655 kr
Til butik
B.E.G. bevægelsessensor RC-plus next N 130, brun billede

Produktinformation

Udendørs bevægelsessensor Denne bevægelsessensor har et detekteringsområde på 130° og en krybezone. Den kan anvendes i udendørsområder, f.eks. indgangsveje/adgangsveje, parkeringspladser, parkeringskælder og lager. Bevægelsessensoren har mekanisk indstill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: brown
Størrelse: 71 x 86 x 123 mm
EAN: 4007529933242
Varenr.: 4224933247
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 130°, brun
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl593 kr593 krKøb
2LavprisVVS619 kr619 krKøb
3BilligVVS DK655 kr655 krKøb
4Greenline659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun

PriceData har fulgt prisen på B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun i 180 dage. Laveste pris i perioden er 545 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for B.E.G. RC-plus next N 130 udendørs bevægelsessensor i brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026593 kr26 kr (4%)
30. maj 2026619 kr26 kr (4%)
24. maj 2026593 kr7 kr (1%)
12. maj 2026586 kr69 kr (11%)
11. maj 2026655 kr69 kr (12%)
9. maj 2026586 kr7 kr (1%)
24. apr. 2026579 kr70 kr (11%)
23. apr. 2026649 kr70 kr (12%)
21. apr. 2026579 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026580 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret