Gå til hovedindhold

B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør

B.E.G.EludstyrEAN: 4007529933075
Pris fra 84 krtil 105 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82,6 kr 7. maj

Sammenlign priser på B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B.E.G. Påbygningsunderlag til KNX-N
84 kr
Til butik
B.E.G. Påbygningsunderlag til KNX-N billede

Produktinformation

Påbygningsunderlag til KNX-N Produkt beskrivelse: - Påbygningsunderlag til KNX-N - IP54

Produktspecifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Bevaegelsessensorer og skumringsrelaeer
Artikel nr.: 93307
EAN: 4007529933075
Varenr.: 2755327
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNDERLAG TIL KNX GEN.6
85,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør
88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Underlag til knx gen.6
100 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Påbygningssokkel/Underlag Ip54 Pd2N-/Pd4N-Dm
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK84 kr123 krKøb
2EL-GROSSISTEN85,9 kr85,9 krKøb
3CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
4MaintainIt100 kr100 krKøb
5vvsfittings.dk105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør

PriceData har fulgt prisen på B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør i 148 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 95,14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for B.E.G. 93307 P Sokkel/underlag IP54 PD2N- / PD4N-DM hvid Tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202684 kr1,4 kr (2%)
7. maj 202682,6 kr1,4 kr (2%)
6. maj 202684 kr1,4 kr (2%)
21. mar. 202682,6 kr
20. mar. 202683 kr
17. mar. 202682,6 kr
16. mar. 202683 kr
4. mar. 202682,6 kr
3. mar. 202683 kr
11. feb. 202682,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret