Gå til hovedindhold

Beauté Pacifique Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml.

Pris fra 149,25 krtil 267 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 117,75 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.25 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Beauté Pacifique Pit Stop Deodorant 50ml
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Pit Stop Deodorant 50ml billede

Produktinformation

Pit Stop - Biologisk virkende Roll-On Antiperspirant Deodorant Pit Stop fra Beauté Pacifique er en innovativ og effektiv roll-on deodorant, udviklet til dig, der oplever generende sved og uønsket lugt. Denne avancerede antiperspirant anvender en ny, bio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter på tilbud
EAN: 5705676002574
Varenr.: 50782751949142
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Pit Stop Roll-on Deo, 50 ml.
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beauté Pacifique Pit Stop Roll-on Deo, 50 ml. billede

Produktinformation

Pit Stop Roll-on Deo er en antiperspirant roll-on deodorant der modvirker svedproblemer og dårlig luft. Deodoranten er udviklet til at indeholde biologiske ingredienser der sætter svedkirtlerne i dvale og dermed mindsker sved.Produkter virker effektigt, a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beauté Pacifique
EAN: 5705676002574
Varenr.: BEAPA0081
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Pit Stop Roll-On Deo 50 ml
-25%149,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Pit Stop Roll-On Deo 50 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Pit Stop Roll-On Anti-Perspirant Deo er en **antiperspirant og biologisk virkende** roll-on deodorant, som hurtigt og effektivt kan **afhjælpe og forebygge svedproblemer**. Den er udviklet med en ny virkemåde, hvor to aktive, biologiske i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 5705676002574
Varenr.: 97086
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Pit Stop Roll-On Antiperspirant Deo
-20%159,2 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Klinik Nygaard
TrustScore 4 ud af 53,7
Beauté Pacifique - Pit Stop Roll-On Deo - 50 ml
170 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Beauté Pacifique Pit Stop Deo (50 ml)
-20%175,2 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beauté Pacifique Roll-On Deo Pit Stop (50 ml)
-28%180 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml.
184,98 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Roll on antiperspirant deo • 50 ml.
199,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beauté Pacifique Roll-On Deo Pit Stop 50 ml
259 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Beauté Pacifique Roll-On Deo Pit Stop - 50 ml
267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense149,25 kr149,25 krKøb
2Brandshop149,25 kr149,25 krKøb
3NiceHair.dk149,96 kr149,96 krKøb
4Bodylux159,2 kr159,2 krKøb
5Klinik Nygaard170 kr170 krKøb
6Made4men Danmark175,2 kr175,2 krKøb
7Bangerhead DK180 kr180 krKøb
8Ren-velvaereshop.dk184,98 kr184,98 krKøb
9Helsegrossisten.dk199,95 kr199,95 krKøb
10Lyko DK259 kr259 krKøb
11NordicFeel DK267 kr267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml.

PriceData har fulgt prisen på Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 149,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 149,25 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Beaute pacifique Roll-on anti perspirant deo PIT-STOP, 50ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026149,25 kr4,97 kr (3%)
28. maj 2026144,28 kr4,97 kr (3%)
27. maj 2026149,25 kr4,97 kr (3%)
25. maj 2026144,28 kr4,97 kr (3%)
18. maj 2026149,25 kr4,97 kr (3%)
16. maj 2026144,28 kr4,97 kr (3%)
12. maj 2026149,25 kr4,97 kr (3%)
11. maj 2026144,28 kr4,97 kr (3%)
9. maj 2026149,25 kr4,97 kr (3%)
8. maj 2026144,28 kr4,97 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret