Gå til hovedindhold

Beaute Pacifique Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml.

Beaute PacifiqueSelvbrunerEAN: 5705676002451
Pris fra 194,25 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 64,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161,54 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beaute Pacifique Stay Tanned Lotion 200 ml
-25%194,25 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beaute Pacifique Stay Tanned Lotion 200 ml billede

Produktinformation

Beauté Pacifique Stay Tanned Lotion er en superlækker selvbruner, som kan bruges til både **ansigt og krop**. Den er beriget med 2 typer selvbrunende aktiver, DHA og erythrulose, som i kombination giver en optimeret selvbrunende effekt, der **udvikler sig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Self Tanner
EAN: 5705676002451
Varenr.: 99508
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
STAY Tanned Self-Tanning Lotion
-20%207,2 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
STAY Tanned Self-Tanning Lotion billede

Produktinformation

STAY Tanned Self-Tanning Lotion Kåret som Læsernes Skønhedsfavorit 2023, Stay Self-Tanning Lotion giver en naturlig, solgylden glød samtidig med dyb fugt til huden. Kombinationen af DHA og Erythrulose giver en mere ensartet og langvarig farve, der fremkom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Selvbruner
Størrelse: 200 ml
EAN: 5705676002451
Varenr.: A0104801
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner, 200ml.
231,45 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml.
254,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Beauté Pacifique Stay Tanned Lotion (200 ml)
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk194,25 kr194,25 krKøb
2Bodylux207,2 kr207,2 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk231,45 kr231,45 krKøb
4Helsegrossisten.dk254,95 kr254,95 krKøb
5Made4men Danmark259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml.

PriceData har fulgt prisen på Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml. i 173 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 231,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 194,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Beauté Pacifique Stay Tanned selvbruner • 200ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026194,25 kr26,25 kr (16%)
21. maj 2026168 kr19,78 kr (11%)
20. maj 2026187,78 kr19,78 kr (12%)
5. maj 2026168 kr19,78 kr (11%)
3. maj 2026187,78 kr19,78 kr (12%)
1. maj 2026168 kr19,78 kr (11%)
30. apr. 2026187,78 kr11,22 kr (6%)
29. apr. 2026199 kr11,22 kr (6%)
24. apr. 2026187,78 kr11,22 kr (6%)
23. apr. 2026199 kr11,22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret