Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv

ListanBatterierEAN: 4260052188453
Pris fra 203 krtil 289 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 9. maj

Sammenlign priser på be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Rock Slim 2 CPU Kølere
203 kr
Til butik
be quiet! Pure Rock Slim 2 CPU Kølere billede

Produktinformation

be quiet! Pure Rock Slim 2 CPU Kølere - LGA1700/1200/1150/1151, AM4/AM5, 25.4 dB(A) - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Luftkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Be Quiet
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: BK030
EAN: 4260052188453
Varenr.: 1200237
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv
206 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Rock Slim 2 Processor-køler 1-pack Sort Sølv 92 mm
207 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Pure Rock Slim 2 Processor-køler CPU Køler - GEEKD.dk
219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Be Quiet! Pure Rock Slim 2 processor-køler
247 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler be quiet! Pure Rock Slim 2 - 92 mm, sølv/sort
259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler be quiet! Pure Rock Slim 2 - 92 mm, sølv/sort
279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Rock Slim 2 Processor-køler 1-pack Sort Sølv 92 mm
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK203 kr203 krKøb
2CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb
3CompuMail DK207 kr207 krKøb
4Geekd219 kr219 krKøb
5Teknikproffset DK247 kr306 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Vivas DK279 kr348 krKøb
8Ultrashop289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for be quiet! Pure Rock Slim 2 - Processor-køler - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - aluminium med aluminium/kobberbase - 92 mm - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026203 kr1 kr (0%)
29. maj 2026202 kr1 kr (0%)
27. maj 2026203 kr1 kr (0%)
26. maj 2026202 kr1 kr (0%)
25. maj 2026203 kr1 kr (0%)
23. maj 2026202 kr1 kr (0%)
22. maj 2026203 kr1 kr (0%)
21. maj 2026202 kr1 kr (0%)
20. maj 2026203 kr1 kr (0%)
19. maj 2026202 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret