Gå til hovedindhold

Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+

Baylis & HardingKropsshampooEAN: 0017854112254
Pris fra 66,95 krtil 79,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,95 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Baylis & Harding Goodness Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk, 500ml
66,95 kr
Til butik
Baylis & Harding Goodness Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk, 500ml billede

Produktinformation

Baylis & Harding Kindness+ Vitamin C + Nicamide Body Wash.

Produktspecifikationer

Kategori: Baylis & Harding
EAN: 0017854112254
Varenr.: 36454
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Baylis & Harding Kindness+ Vitamin C & Niacinamide Body Wash 500
-40%67 kr
Før 112 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baylis & Harding Kindness+ Vitamin C & Niacinamide Body Wash 500 billede

Produktinformation

Kindness+ Vitamin C & Niacinamide Body Wash er en kropssæbe med aktive ingredienser og en behagelig duft af pære og neroli. Kropssæben er beriget med allantoin og provitamin B5 som hjælper med at fugte og blødgøre huden.

Produktspecifikationer

Kategori: Bodywash
Artikel nr.: KRBWVC
EAN: 0017854112254
Varenr.: 3288898
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+
72 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Baylis & Harding - Kindness+ Vitamin C + Nicamide Body Wash - 500 ml
79,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Baylis & Harding Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml.
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk66,95 kr66,95 krKøb
2Cocopanda DK67 kr67 krKøb
3Økologisk-Supermarked72 kr72 krKøb
4BilligParfume.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+

PriceData har fulgt prisen på Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 66,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Vitamin C + Nicamide Body Wash Vegansk - 500 ml - Baylis & Harding Kidness+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202666,95 kr5,05 kr (7%)
13. apr. 202672 kr5,05 kr (8%)
3. apr. 202666,95 kr2,99 kr (5%)
1. apr. 202663,96 kr2,99 kr (4%)
17. mar. 202666,95 kr4 kr (6%)
11. mar. 202662,95 kr4 kr (6%)
10. mar. 202666,95 kr4 kr (6%)
28. feb. 202662,95 kr4 kr (6%)
27. feb. 202666,95 kr4 kr (6%)
22. feb. 202662,95 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret