Gå til hovedindhold

Bayer Design Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

Pris fra 387 krtil 1.466 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.079 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 375 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING
-3%387 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING billede

Produktinformation

Denne flotte dukkevogn med hjertemønster er et fantastisk stykke legetøj, som kan bidrage til mange sjove timer:) Styret kan justeres i højden fra 35 cm til 68 cm, og selve vognen er 67 cm høj og 41 cm bred. Dukkevognen passer til dukker på max. 46 cm i l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Globusser
EAN: 4003336130522
Varenr.: 2936
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bayer Design Doll's Pram Trendy - Navy (13052AA)
391 kr
Til butik
Bayer Design Doll's Pram Trendy - Navy (13052AA) billede

Produktinformation

Trendy er en smuk dukkevogn i en moderne farve, og den er velegnet til dukker op til 46 cm. Takket være det justerbare håndtag tillader det fortsat brug, selv når barnet vokser. Ydermere kan barnevognen hurtigt foldes sammen for nem transport. Bekvemt kan den integrerede indkøbskurv gemme alt, hvad der er nødvendigt for en tur af dukkens forælder og deres skat.

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer Design
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 13052AA
EAN: 4003336130522
Varenr.: 3292580
Gå til Legehjulet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trendy Dukkevogn fra Bayer SWEET
393 kr
Til butik
Trendy Dukkevogn fra Bayer SWEET billede

Produktinformation

Størrelse: Højde: 67 cm Længde: Af hensyn til den dukke der skal lægges i - skal dukken max være 46 cm Bredde: 41 cm Styrhøjde: 35 - 68 cm (kan højdejusteres) Vægt: 3 kg Fabrikant: Bayer DesignFritz Bayer GmbH & Co. KGNeue

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer Design
Kategori: Dukkevogne
EAN: 4003336130522
Varenr.: 2789281
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bayer - Dukkevogn - Trendy - Navy
459,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bayer Dukkevogn - Trendy - Navy (13052AA)
483 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bayer Design 13052AA, Dukke klapvogn
1.466 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HomeX.dk387 kr387 krKøb
2Proshop DK391 kr430 krKøb
3Legehjulet.dk393 kr393 krKøb
4Gucca.dk459,95 kr459,95 krKøb
5Teknikproffset DK483 kr542 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.466 kr1.665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING i 179 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bayer Dukkevogn Sweet TRENDY og smart - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026387 kr6 kr (2%)
8. maj 2026393 kr6 kr (2%)
23. apr. 2026387 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026386 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026387 kr12 kr (3%)
24. mar. 2026375 kr12 kr (3%)
23. mar. 2026387 kr12 kr (3%)
5. mar. 2026375 kr12 kr (3%)
4. mar. 2026387 kr12 kr (3%)
16. feb. 2026375 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret