Gå til hovedindhold

Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU

NOCOBatteriopladere – genereltEAN: 1210000619273
Pris fra 752 krtil 1.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 726 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOCO GENIUS10 12V & 6V 10A Battery Charger
752 kr
Til butik
NOCO GENIUS10 12V & 6V 10A Battery Charger billede

Produktinformation

Vi introducerer den helt nye GENIUS10, en af ​​vores mest kraftfulde, højst ydende, energieffektive og kompakte opladere til dato. GENIUS10 er en 6-volts og 12-volts batterioplader, batterivedligeholdelse og batteridesulfator vurderet til 10 amp til blysyre-bil-, marine- og deep-cycle batterier, inklusive oversvømmede, gel, AGM og vedligeholdelsesfrie plus lithium-ion-batterier.

Produktspecifikationer

Mærke: NOCO
Kategori: Akku Lader
Artikel nr.: GENIUS10EU
EAN: 1210000619273
Varenr.: 3318546
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noco Genius10Eu 10A Batterioplader Til 6V/12V Batterier
758 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOCO GENIUS10 Batterilader - 6V / 12V
792 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noco Genius10Eu 10A Batterioplader Til 6V/12V Batterier
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU
1.049 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK752 kr791 krKøb
2CompuMail DK758 kr758 krKøb
3CS MEGASTORE DK792 kr831 krKøb
4Ultrashop999 kr999 krKøb
5Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
6Vivas DK1.069 kr1.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU

PriceData har fulgt prisen på Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU i 183 dage. Laveste pris i perioden er 726 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 1.058 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 858 kr.

Den nuværende pris på 752 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Batterioplader 10A 6V/12V med vedligeholdelse - NOCO Genius10 EU de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026752 kr30 kr (4%)
30. maj 2026782 kr48 kr (6%)
29. maj 2026830 kr99 kr (11%)
28. maj 2026929 kr13 kr (1%)
25. maj 2026916 kr15 kr (2%)
24. maj 2026901 kr9 kr (1%)
23. maj 2026910 kr13 kr (1%)
22. maj 2026897 kr115 kr (15%)
20. maj 2026782 kr115 kr (13%)
18. maj 2026897 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret