Gå til hovedindhold

Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah

MakitaRedskaberEAN: 0088381597869
Pris fra 1.409 krtil 2.699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.290 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.377 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1409 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita BL4040F XGT Batteri Li-ion 40V 4Ah
1.409 kr
Til butik
Makita BL4040F XGT Batteri Li-ion 40V 4Ah billede

Produktinformation

Makita BL4040F - XGT - Batteri - Li-Ion - 40 V - 4 Ah - for: Makita XGT maskiner

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 1910N6-8
EAN: 0088381597869
Varenr.: 1001787566
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah
-21%1.499 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah
-21%1.519 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita BL4040F XGT Batteri Li-ion 40V 4Ah
1.569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita 1910N6-8 XGT Battery
1.618 kr
Til butik
Gå til Homeshop.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Batteri 40v - 4,0 Ah XGT ® - 1910N6-8
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.409 kr1.409 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
4Ultrashop1.569 kr1.569 krKøb
5Proshop DK1.618 kr1.618 krKøb
6Homeshop.dk2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.288 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 1.632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.444 kr.

Den nuværende pris på 1.409 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Batteri Makita XGT BL4040F Li-ion 40 V 4,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.409 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.417 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.425 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.433 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.441 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.449 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.457 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.465 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.473 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.481 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret