Gå til hovedindhold

Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk.

EnergizerBatterierEAN: 7638900416893
Pris fra 82 krtil 188 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
82 kr
Til butik
Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Genopladelige batterier
Farve: 1
Artikel nr.: E300624600
EAN: 7638900416893
Varenr.: 1795330
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Batteri Genopladelig AA/LR6 Extreme Ni-Mh 2300mAh 4-pak
-14%111 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Batteri Aa/lr6 Genopladelig Nimh 2300mah 4-pak
119 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
-30%145,95 kr
Før 207,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
-30%145,95 kr
Før 207,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
-30%145,95 kr
Før 207,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
-30%145,95 kr
Før 207,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
145,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Recharge Extreme Eco AA 2300mAh 4 pack - Batteri
145,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer - Recharge Extreme Aa/2300 Mah (4-pack)
169,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer Recharge Extreme
188 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
2Teknikproffset DK111 kr160 krKøb
3Dustin DK119 kr205,25 krKøb
4Outmore.dk145,95 kr145,95 krKøb
5MAXiPRO145,95 kr145,95 krKøb
6Arbejdslamper.dk145,95 kr145,95 krKøb
7Batteri-salg.dk145,95 kr145,95 krKøb
8Pande-lampe.dk145,95 kr145,95 krKøb
9Cykel-lygter.dk145,95 kr145,95 krKøb
10Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
11CompuMail DK188 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk.

PriceData har fulgt prisen på Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Batteri Energizer® Accu Recharge Extreme, genopladelig, AA, pakke a 4 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202682 kr1 kr (1%)
19. maj 202683 kr18 kr (18%)
18. maj 2026101 kr18 kr (22%)
9. maj 202683 kr18 kr (18%)
7. maj 2026101 kr18 kr (22%)
6. maj 202683 kr18 kr (18%)
11. apr. 2026101 kr18 kr (15%)
30. mar. 2026119 kr17 kr (17%)
26. mar. 2026102 kr17 kr (14%)
21. mar. 2026119 kr17 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret