Gå til hovedindhold

Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz

BaseusHubs og switchesEAN: 6932172631826
Pris fra 158 krtil 321 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Baseus UltraJoy 5-Port Ledningsført USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Grå
158 kr
Til butik
Baseus UltraJoy 5-Port Ledningsført USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Grå billede

Produktinformation

Baseus UltraJoy 5-Port. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Produktfarve: Grå, Dataoverførselshastighed: 5 Gbit/sek., HD-type: 4K Ultra HD

Produktspecifikationer

Mærke: BASEUS
Artikel nr.: B00052809813-00
EAN: 6932172631826
Varenr.: 1001361750
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baseus Hub 5w1 UltraJoy 5-Port (1xHDMI4K@30Hz + 4x USB hub - USB 3.0 - 5 ports - Grå
316 kr
Til butik
Baseus Hub 5w1 UltraJoy 5-Port (1xHDMI4K@30Hz + 4x USB hub - USB 3.0 - 5 ports - Grå billede

Produktinformation

Gør dit daglige arbejde foran computeren lettere. Baseus Flite 5-i-1 Hub har 4 USB 3.0-porte, der tillader dataoverførselshastigheder på op til 5 Gbps. Den har også en HDMI-port, der understøtter 4K@30Hz-opløsning. Den fungerer med en lang række enheder, og dens kompakte design betyder, at du altid kan have den inden for rækkevidde.

Produktspecifikationer

Mærke: Baseus
Kategori: USB hub
Artikel nr.: B00052809813-00
EAN: 6932172631826
Varenr.: 3193065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz
321 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK158 kr158 krKøb
2Proshop DK316 kr355 krKøb
3CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz

PriceData har fulgt prisen på Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 211 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 10% over normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Baseus UltraJoy 5-Port, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Grå, 5 Gbit/sek., 4K Ultra HD, 30 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026158 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026160 kr12 kr (8%)
24. apr. 2026148 kr20 kr (12%)
22. apr. 2026168 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026164 kr4 kr (2%)
8. apr. 2026168 kr43 kr (20%)
2. apr. 2026211 kr43 kr (26%)
31. mar. 2026168 kr18 kr (12%)
28. mar. 2026150 kr16 kr (12%)
7. mar. 2026134 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret