Gå til hovedindhold

Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh

BaseusBatteriopladere – genereltEAN: 6932172618193
Pris fra 110 krtil 127 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Baseus Bipow 10000mAh 1xUSB-C Sort
110 kr
Til butik
Baseus Bipow 10000mAh 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Baseus Bipow. Batterikapacitet: 10000 mAh, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo). Antal USB type-C-porte: 1. Total udgangseffekt: 15 W, Udgangsstrøm: 3 A. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: BASEUS
Artikel nr.: PPBD050001
EAN: 6932172618193
Varenr.: 1000889178
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baseus Power Bank - 10000mAh 15W Power Delivery USB - USB-C
120,84 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK110 kr110 krKøb
2CS MEGASTORE DK120,84 kr159,84 krKøb
3Proshop DK127 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Baseus Bipow 10000mAh 15W - Black Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026110 kr10,84 kr (9%)
19. mar. 2026120,84 kr24,16 kr (17%)
18. mar. 2026145 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026147 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026148 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026147 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026148 kr1 kr (1%)
12. feb. 2026149 kr20 kr (12%)
29. jan. 2026169 kr12 kr (8%)
27. jan. 2026157 kr58 kr (59%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret