Gå til hovedindhold

Boligcenter Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester

BoligcenterGolfEAN: 8721288746412
Pris fra 619 krtil 652 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 615,6 kr 20. maj

Sammenlign priser på Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester
-13%619 kr
Før 713 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette Golftræningsnet er en fantastisk tilføjelse for enhver golfspiller, der gerne vil forbedre sit spil. Det er super praktisk og effektivt til at finjustere dit sving og din præcision. Med et stærkt og stilrent design samt masser af plads, er det perfekt til både nybegyndere og professionelle, der vil udvikle deres færdigheder. Det skiller sig virkelig ud i enhver udendørs setting og kombinerer stil med funktionalitet for alle jer, der elsker at være ude. Topkvalitets polyesterbygning Bygget af holdbart polyester, kan dette net klare en del slid, hvilket er præcis, hvad du har brug for til timer med træning. Det står godt imod stød, holder nettet intakt, og støtter dig hver gang. Dette materiale gør det til et solidt valg til daglig brug, uanset hvordan vejret er.Komplet sæt Denne pakke indeholder hoved-golftræningsnettet, en bærepose og fire stærke jordsække. Bæreposen gør det nemt at tage nettet med, uanset hvor du skal hen, mens jordsækkene holder det godt fast, selv når det blæser.Brugervenligt design Golftræningsnettet er bygget til enkelhed, så du hurtigt kan sætte det op og tage det ned. Du kan komme i gang med det samme og bare fokusere på at forbedre dine golfskills.Udendørs klar Designet til udendørs brug, kan dette net klare vejret, hvilket gør det til en pålidelig træningsmakker. Det passer godt i forskellige omgivelser, fra haver til store marker, så du får fleksibilitet og komfort, når du træner.Nem vedligeholdelse At holde produktet i god stand er let; tør det bare af efter træning for at holde det rent. Dette hjælper med at holde det pænt og gøre det mere holdbart, så du kan bruge mere tid på at spille i stedet for at tænke på vedligeholdelse. Farve: SortMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 213 x 213 CM (W x L)SlidstærkMed bæretaskeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:<...

Produktspecifikationer

Kategori: Golf tilbehør
Vægt: 6.18g
EAN: 8721288746412
Varenr.: 1717353
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester
-13%639 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester billede

Produktinformation

Dette Golftræningsnet er en fantastisk tilføjelse for enhver golfspiller, der gerne vil forbedre sit spil. Det er super praktisk og effektivt til at finjustere dit sving og din præcision. Med et stærkt og stilrent design samt masser af plads, er det perfekt til både nybegyndere og professionelle, der vil udvikle deres færdigheder. Det skiller sig virkelig ud i enhver udendørs setting og kombinerer stil med funktionalitet for alle jer, der elsker at være ude. Topkvalitets polyesterbygning Bygget af holdbart polyester, kan dette net klare en del slid, hvilket er præcis, hvad du har brug for til timer med træning. Det står godt imod stød, holder nettet intakt, og støtter dig hver gang. Dette materiale gør det til et solidt valg til daglig brug, uanset hvordan vejret er.Komplet sæt Denne pakke indeholder hoved-golftræningsnettet, en bærepose og fire stærke jordsække. Bæreposen gør det nemt at tage nettet med, uanset hvor du skal hen, mens jordsækkene holder det godt fast, selv når det blæser.Brugervenligt design Golftræningsnettet er bygget til enkelhed, så du hurtigt kan sætte det op og tage det ned. Du kan komme i gang med det samme og bare fokusere på at forbedre dine golfskills.Udendørs klar Designet til udendørs brug, kan dette net klare vejret, hvilket gør det til en pålidelig træningsmakker. Det passer godt i forskellige omgivelser, fra haver til store marker, så du får fleksibilitet og komfort, når du træner.Nem vedligeholdelse At holde produktet i god stand er let; tør det bare af efter træning for at holde det rent. Dette hjælper med at holde det pænt og gøre det mere holdbart, så du kan bruge mere tid på at spille i stedet for at tænke på vedligeholdelse. Farve: SortMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 213 x 213 CM (W x L)SlidstærkMed bæretaskeIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x golftræningsnet1 x bærepose4 x jordstængerAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Golf tilbehør
Størrelse: 214 x 106.5 x 210 cm
Vægt: 6.18g
EAN: 8721288746412
Varenr.: 1717353
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester
-13%639 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Golf Træningshjælpemidler Sort 213 x 213 cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Golf tilbehør
Størrelse: 214 x 106.5 x 210 cm
Vægt: 6.18g
EAN: 8721288746412
Varenr.: 1717353
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester
647,52 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester
652 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK619 kr619 krKøb
2Livera DK639 kr708 krKøb
3Vivas DK639 kr708 krKøb
4Streetshoppen647,52 kr647,52 krKøb
5DesignShoppen652 kr652 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester

PriceData har fulgt prisen på Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester i 126 dage. Laveste pris i perioden er 488 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 561 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Baseball øvelsesnet Sort 250 x 106,5 x 210 cm Polyester de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026619 kr3 kr (0%)
26. maj 2026616 kr3 kr (0%)
25. maj 2026619 kr3 kr (0%)
23. maj 2026616 kr3 kr (0%)
22. maj 2026619 kr3,4 kr (1%)
20. maj 2026615,6 kr3,4 kr (1%)
19. maj 2026619 kr3,4 kr (1%)
18. maj 2026615,6 kr3,4 kr (1%)
16. maj 2026619 kr90 kr (17%)
8. feb. 2026529 kr23 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret