Gå til hovedindhold

Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko

BaseSkoEAN: 8032790807271
Pris: 544,69 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544.69 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko
544,69 kr
Til butik
Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko billede

Produktinformation

Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 Anti-Statisk fodtøj Vandafvisende overdel for bedre komfort 200 joules modstandsdygtig Tåkap Punkterfri sål Stødabsorberende i hælområdet Mænds bredde Kvinders bredde Ortopædisk beregnet til at måle fodseng og overholde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Base
Kategori: Fodtøj
EAN: 8032790807271
Varenr.: 47664574595409

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten544,69 kr544,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko

PriceData har fulgt prisen på Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko i 155 dage. Den nuværende pris er 544,69 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Base Puccini sikkerhedssko S3 B0113 - Str. 40 | Fodtøj | Fjernlager | Sikkerhedssko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025544,69 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret