Gå til hovedindhold

bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml)

bareMineralsLæbemakeupEAN: 0194250100853
Pris fra 132 krtil 212 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 27. mar.

Sammenlign priser på bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge 3,8ml
-25%132 kr
Før 176 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge 3,8ml billede

Produktinformation

Tinted Lip Oil fra bareMinerals er en pleiende og glansgivende leppeolje som kombinerer skønhed og hudpleje i ét. Denne rene, veganske formel er udviklet med en unik blanding af 9 botaniske olier og hyaluronsyre som tilfører intens fugtighed og styrker læbernes fugtbarriere over tid.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: 37265055207
EAN: 0194250100853
Varenr.: 3318800
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml)
-22%152 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) billede

Produktinformation

Nourishing Lip Oil fra bareMinerals er en ultrafugtgivende læbeolie, der blødgør og plejer læberne, samtidig med at den efterlader et strejf af farve og en smuk glans. Læbeolien er en unik blanding af 9 botaniske olier og hyaluronsyre, der fugter og nærer læberne og giver smidige, glatte og sundere læber, både med det samme og over tid. Klinisk dokumenteret*: - Blødere og glattere læber, med det samme og over tid. - Hjælper med at styrke og nære læbernes fugtbarriere i løbet af dagen og over tid. - 63 % glattere læber på en uge. Forbrugertestet**: - 100 % er enige i, at læberne føles øjeblikkeligt fugtede og plejede. - Læberne både ser og føles fugtede med det samme og over tid. - Læbelinjer reduceres med det samme og over tid. - Øjeblikkelig glans og komfort. - Nuancerne er nemme at påføre. - Formlen klistrer ikke. Hvad har du ellers brug for at vide? - Ren - glutenfri + formuleret uden syntetisk parfume, PEG og meget mere. - Dermatologisk testet. - Velegnet til alle hudtyper og hudtoner. - Sikker for følsom hud. - Vegansk. *Baseret på en klinisk test med 33 forsøgspersoner **Baseret på en forbrugertest med 33 persone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: 37265055207
EAN: 0194250100853
Varenr.: B095805
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
bareMinerals Nourishing Lip Oil Indulge
195 kr
Til butik
bareMinerals Nourishing Lip Oil Indulge billede

Produktinformation

Nourishing Lip Oil fra bareMinerals er en ultrafugtgivende læbeolie, der blødgør og plejer læberne, samtidig med at den efterlader et strejf af farve og en smuk glans. Læbeolien er en unik blanding af 9 botaniske olier og hyaluronsyre, der fugter og nærer læberne og giver smidige, glatte og sundere læber, både med det samme og over tid.Klinisk dokumenteret*:- Blødere og glattere læber, med det samme og over tid. - Hjælper med at styrke og nære læbernes fugtbarriere i løbet af dagen og over tid. - 63 % glattere læber på en uge. Forbrugertestet**:- 100 % er enige i, at læberne føles øjeblikkeligt fugtede og plejede. - Læberne både ser og føles fugtede med det samme og over tid. - Læbelinjer reduceres med det samme og over tid. - Øjeblikkelig glans og komfort. - Nuancerne er nemme at påføre. - Formlen klistrer ikke. Hvad har du ellers brug for at vide?- Ren - glutenfri + formuleret uden syntetisk parfume, PEG og meget mere. - Dermatologisk testet. - Velegnet til alle hudtyper og hudtoner. - Sikker for følsom hud. - Vegansk. *Baseret på en klinisk test med 33 forsøgspersoner**Baseret på en forbrugertest med 33 personerAnvendelse:PLACER den runde, brugervenlige applikator midt på læben, og stryg frem og tilbage, så produktet glider hen over underlæben. TRYK læberne sammen for at forsegle de fugtgivende, udglattende olier og opnå en ubesværet, problemfri glans. GENTAG for at tilføje lag efter ønske.TIP: For en endnu mere præcis påføring skal du holde den runde applikator vandret og påføre med den mere tilspidsede spids. Brug den alene for at få den helt rigtige glans eller over en læbefarve for at få en højglansfinish. bareMinerals Nourishing Lip Oil Indulge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Læbeolie
Størrelse: 3.800000000
Artikel nr.: 37265055207
EAN: 0194250100853
Varenr.: 1046-559-0001
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge - 4 ml
212 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK132 kr132 krKøb
2Bangerhead DK152 kr152 krKøb
3Lyko DK195 kr195 krKøb
4NordicFeel DK212 kr212 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml)

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for bareMinerals Tinted Lip Oil Indulge (3.8 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026132 kr14 kr (10%)
17. maj 2026146 kr17,32 kr (11%)
16. maj 2026163,32 kr11,68 kr (7%)
13. maj 2026175 kr12 kr (7%)
9. maj 2026163 kr16 kr (11%)
8. maj 2026147 kr2 kr (1%)
5. maj 2026149 kr1 kr (1%)
4. maj 2026148 kr4 kr (3%)
3. maj 2026152 kr4 kr (3%)
2. maj 2026148 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret