Gå til hovedindhold

BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml

bareMineralsFoundation og concealereEAN: 0194248098087
Pris fra 186,06 krtil 392 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 205,94 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44,36 kr 14. mar.

Sammenlign priser på BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186.06 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
bareMinerals Original Pure Serum Radiant Liquid Foundation SPF 20 - 30 ml - 4.5 Medium Deep Warm
-45%186,06 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Original Pure Serum Radiant Liquid Foundation SPF 20 - 30 ml - 4.5 Medium Deep Warm billede

Produktinformation

Bare Minerals Original Pure Serum Liquid Foundation - 4.5 Medium Deep Warm er beriget med 93 % hudplejeingredienser og Mineral SPF 20 for en naturlig strålende finish. Klinisk bevist til at forbedre hudens glathed på 7 dage. Original Pure Serum Liquid Fou...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0194248098087
Varenr.: 108561
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
bareMinerals Original Pure Serum Liquid Foundation Medium Deep Wa
-25%229 kr
Før 306 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals Original Pure Serum Liquid Foundation Medium Deep Wa billede

Produktinformation

Original Pure Serum Liquid Foundation er en af de første formuleringer af sin art – beriget med 93 % rene hudplejeingredienser, hvilket resulterer i en naturlig, strålende finish med medium dækning der passer til din huds nuance.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundation
Artikel nr.: 37203074080
EAN: 0194248098087
Varenr.: 3279084
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml
249 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals Original Pure Serum Liquid Foundation Medium Deep Warm 4.5
-24%260 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals ORIGINAL Pure Serum Liquid Foundation SPF20 Medium Deep Warm 2 - 30 ml
392 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk186,06 kr186,06 krKøb
2Cocopanda DK229 kr229 krKøb
3Hobbix249 kr249 krKøb
4Bangerhead DK260 kr260 krKøb
5NordicFeel DK392 kr392 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml

PriceData har fulgt prisen på BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 44,36 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 186,06 kr er 27% over normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for BareMinerals original pure serum radiant natural liquid foundation SPF20 medium deep warm 4.5 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026186,06 kr42,94 kr (19%)
30. maj 2026229 kr42,94 kr (23%)
24. apr. 2026186,06 kr62,94 kr (25%)
23. apr. 2026249 kr62,94 kr (34%)
13. apr. 2026186,06 kr141,7 kr (319%)
14. mar. 202644,36 kr15,41 kr (26%)
26. feb. 202659,77 kr19,23 kr (24%)
21. jan. 202679 kr27,2 kr (26%)
21. dec. 2025106,2 kr35,7 kr (25%)
4. dec. 2025141,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret