Gå til hovedindhold

bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g)

bareMineralsFoundation og concealereEAN: 0194250083996
Pris fra 267 krtil 378 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 251 kr 24. maj

Sammenlign priser på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BareMinerals BarePRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Medium De
-25%267 kr
Før 357 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BareMinerals BarePRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Medium De billede

Produktinformation

BareMinerals BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækkeevne, der reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Pudder
Artikel nr.: 37206174053
EAN: 0194250083996
Varenr.: 3318709
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g)
-23%271 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) billede

Produktinformation

BEDRE HUD VED HVER BRUG. ULTIMATE SELF-TRUST, 24/7. BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, som beviseligt reducerer synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pudderfoundation bliver på plads hele dagen uden at klatte og er også modstandsdygtig over for sved, fugt og vand. Den giver en glat, mat finish, der holder glans i skak, så du kan føle dig selvsikker med et friskt look i alle omgivelser. Vigtigste fordele: * 24 timers vægtløs brug* og oliekontrol hele dagen * Reducerer forekomsten af porer og tekstur på 4 uger** * Knækfri, overførselssikker, talkumfri** Om produktet: * Kontrol af olie og glans hele dagen **. * Hudforbedrende formel reducerer porerne med 12 % efter 4 uger * Reduktion af mørke pletter/hyperpigmentering i løbet af 4 uger** * Synligt glattere hudstruktur i løbet af 4 uger** * Langtidsholdbar* presset pudderfoundation, der ikke misfarves** * Sved-, fugt- og vandresistent** * Ingen flashback ved fotografering** Forbrugertestet: 80 % af brugerne synes, at denne pudder har 24 timers ultrakomfortabel holdbarhed* 91 % siger, at huden føles fugtet hele dagen* 90 % siger, at den udjævner hudtonen efter 4 ugers brug* Ideel til alle hudtyper ** Tilstopper ikke porerne. Ikke-acnegen. Ikke komedogen. Dermatologisk testet. ** Baseret på en uafhængig forbrugerundersøgelse ** Baseret på en uafhængig klinisk undersøgels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Pudder
0
Artikel nr.: 37206174053
EAN: 0194250083996
Varenr.: B095833
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Mediu
350 kr
Til butik
bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Mediu billede

Produktinformation

BEDRE HUD, HVER GANG DU BRUGER DEN. DEN ULTIMATIVE SELVTILLID, 24/7.BarePro 24HR Skin Perfecting Powder Foundation er en 24-timers pudderfoundation med en hudplejende formel og fuld dækning, der har vist sig at reducere synlige porer og ujævn hudtone på bare fire uger. Denne langtidsholdbare pudderfoundation bliver på plads hele dagen uden at klatte og er også modstandsdygtig over for sved, fugt og vand. Den giver en glat, mat finish, der holder glansen på afstand, så du kan føle dig selvsikker med et friskt look i alle omgivelser. Vigtige fordele:- 24 timers vægtløs brug* og oliekontrol hele dagen **- Reducerer forekomsten af porer og tekstur i løbet af 4 uger**- Krølfri, overførselssikker og talkumfri**Om produktet:- Kontrol af olie og glans hele dagen**- Hudforbedrende formel reducerer porerne med 12 % efter 4 uger**- Reduktion af mørke pletter/hyperpigmentering i løbet af 4 uger**- Synligt glattere hudstruktur i løbet af 4 uger**- Langtidsholdbar* presset pudderfoundation uden misfarvning**- Sved-, fugt- og vandresistent**- Ingen flashback ved fotografering**Forbrugertestet:80 % af brugerne siger, at pudderet holder i 24 timer med ultrakomfortabelt slid*91 % siger, at huden føles fugtet hele dagen*90 % siger, at den udjævner hudtonen efter 4 ugers brug* Ideel til alle hudtyper**Tilstopper ikke porerne. Ikke acnegen. Ikke komedogen. Dermatologisk testet. ***Baseret på en uafhængig forbrugerundersøgelse**Baseret på en uafhængig klinisk undersøgelseAnvendelse:Påføres vådt eller tørt. Til tør påføring:Påfør denne formel tørt med den medfølgende svamp eller Luxe Performance Brush (sælges separat). Denne påføring er ideel til kombineret eller fedtet hud eller til brug på farten.(1) Tryk svampen eller børsten mod pudderet.(2) Stryg produktet over ansigtet, begynd der, hvor du vil have mest dækning, og blend det udad i lange strøg.Tip: Brug Maximum Coverage Concealer Brush (sælges separat) til at opbygge ekstra dækning, som spot concealer og til touch ups. For lettere dækning anbefales påføring med Supreme Finisher Brush (sælges separat).Til våd påføring:Hvis du har tør hud eller vil have den mest dækkende foundation, skal du bruge en fugtig svamp eller børste for at få den mest cremede påføring. Professionelt tip: Lad pudderet tørre i 30 sekunder, indtil det har nået sin naturlige matte finish og nuance, før du lægger yderligere makeup, da nuancen kan se rigere og mere levende ud, når den påføres vådt.Sådan fugter du svampen eller børsten:SPONGE (medfølger).Fugt svampen under koldt vand, indtil den udvider sig.Pres overskydende vand ud i et håndklæde, så svampen er fugtig, men ikke gennemblødt.BØRSTEDyp børstehovedet i koldt vand (undgå at lægge børstehåndtaget i blød).Pres overskydende vand ud i et håndklæde, så børsten er fugtig, men ikke gennemblødt. bareMinerals BAREPRO 24HR Skin-Perfecting Powder Foundation Mediu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Foundation
Størrelse: 8.000000000
Artikel nr.: 37206174053
EAN: 0194250083996
Varenr.: 1046-561-0015
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals BarePRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Medium Deep 40 Cool - 8 g
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK267 kr267 krKøb
2Bangerhead DK271 kr271 krKøb
3Lyko DK350 kr350 krKøb
4NordicFeel DK378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g)

PriceData har fulgt prisen på bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for bareMinerals BAREPRO 24H Skin-Perfecting Pressed Powder Foundation Medium Deep 40 Cool (8 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026267 kr5 kr (2%)
25. maj 2026262 kr11 kr (4%)
24. maj 2026251 kr11 kr (4%)
24. apr. 2026262 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026265 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026263 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026262 kr9 kr (3%)
4. apr. 2026271 kr9 kr (3%)
16. mar. 2026262 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret