Gå til hovedindhold

BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml

bareMineralsFoundation og concealereEAN: 0194250089172
Pris fra 161 krtil 275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
bareMinerals BarePro 16HR Wear All Over Skin-Perfecting Matte Con
-40%161 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals BarePro 16HR Wear All Over Skin-Perfecting Matte Con billede

Produktinformation

bareMinerals BarePro 16HR Wear All Over Skin-Perfecting Matte Concealer er en concealer, der giver fuld dækning, solbeskyttelse og synligt forbedrer hudtonen og teksturen på bare en uge.

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Concealer
Artikel nr.: 37226074350
EAN: 0194250089172
Varenr.: 3308854
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml
198 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
bareMinerals BarePro All Over Skin Perfecting Conceal Medium deep 455 Neutral
-20%204 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bareMinerals BarePro All Over Skin Perfecting Conceal Medium deep 455 Neutral billede

Produktinformation

BAREPRO 16HR Wear All-Over Skin-Perfecting Matte Concealer forbedrer synligt hudtonen og teksturen på bare 1 uge! * Denne all-over concealer med en naturlig mat finish er formuleret med aktive niveauer af niacinamid og mineralpigmenter for langvarig, ultrakomfortabel 16HR* mat dækning, der korrigerer mørke rande under øjnene på overtid. Indeholder mineralbaseret SPF 25 for at hjælpe med at beskytte huden. FORDELE: * 16HR behagelig mat holdbarhed* * Synligt forbedret hudtone og tekstur på bare 1 uge! * Komfortabel formel, der ikke krøller og er modstandsdygtig over for sved * Mineralsk SPF 25 beskytter huden * Fås i 20 inkluderende nuancer til alle hudtyper og -toner Hvad har jeg ellers brug for at vide? Dækker øjeblikkeligt mørke rande og udvisker fine linjer* Klinisk bevist at korrigere mørke rande under øjnene over tid* 96 % mener, at den reducerer mørke rande og udjævner farven under øjnene inden for 7 dage** Åndbar, usynlig og vægtløs formel* Ideel til alle hudtyper - selv følsom hud. *Baseret på en uafhængig klinisk undersøgelse ** Baseret på en uafhængig forbrugerundersøgelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: bareMinerals
Kategori: Concealer
Vægt: 55g
Artikel nr.: 37226074350
EAN: 0194250089172
Varenr.: B092700
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
bareMinerals BAREPRO 16HR All Over Skin-Perfecting Matte Conceale
255 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
bareMinerals BarePro All Over Skin Perfecting Conceal Medium Deep 455 Neutral - 7,5 ml
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK161 kr161 krKøb
2Hobbix198 kr198 krKøb
3Bangerhead DK204 kr204 krKøb
4Lyko DK255 kr255 krKøb
5NordicFeel DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml

PriceData har fulgt prisen på BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for BareMinerals barapro 16HR all over skin perfecting matte concealer spf25 455 medium deep neutral 7,5ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026161 kr19 kr (11%)
19. maj 2026180 kr7 kr (4%)
18. maj 2026187 kr17 kr (8%)
17. maj 2026204 kr17 kr (9%)
15. maj 2026187 kr11 kr (6%)
12. maj 2026198 kr16 kr (9%)
11. maj 2026182 kr16 kr (8%)
10. maj 2026198 kr16 kr (9%)
9. maj 2026182 kr16 kr (8%)
8. maj 2026198 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret