Gå til hovedindhold

Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button)

BarcoNetværkEAN: 5415334038752
Pris fra 14.585 krtil 18.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.164 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14.289 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14585 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barco ClickShare CX-20 - inkl. 1 knap-kontakt
14.585 kr
Til butik
Barco ClickShare CX-20 - inkl. 1 knap-kontakt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Barco
Kategori: Projektor tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: R9861612EUB1
EAN: 5415334038752
Varenr.: 9663501
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Barco ClickShare CX-20 Knap kontakt Sort
14.648 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button)
17.263 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Barco ClickShare CX-20 GEN2 set
18.169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barco Clickshare Cx-20 Conference Gen2 With 1 Button
18.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK14.585 kr14.585 krKøb
2CompuMail DK14.648 kr14.648 krKøb
3Proshop DK17.263 kr17.263 krKøb
4Ultrashop18.169 kr18.169 krKøb
5Dustin DK18.749 kr18.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button)

PriceData har fulgt prisen på Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 13.775 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 17.867 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.900 kr.

Den nuværende pris på 14.585 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Barco ClickShare CX-20 Easy wireless conferencing for small meeting rooms and huddle spaces (1x ClickShare CX-20 Gen2 / 1x Button) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202614.585 kr63 kr (0%)
27. maj 202614.648 kr99 kr (1%)
26. maj 202614.747 kr186 kr (1%)
25. maj 202614.561 kr62 kr (0%)
23. maj 202614.623 kr62 kr (0%)
22. maj 202614.685 kr62 kr (0%)
7. maj 202614.747 kr2.334 kr (14%)
5. maj 202617.081 kr788 kr (5%)
2. maj 202616.293 kr514 kr (3%)
30. apr. 202616.807 kr2.004 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret