Gå til hovedindhold

Outright Games Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr

Outright GamesSpilEAN: 5061005354784
Pris fra 129,95 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,05 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Barbie Project Friendship - PS5
129,95 kr
Til butik
Barbie Project Friendship - PS5 billede

Produktinformation

Gør dig klar til et fantastisk Barbie-eventyr, når Barbie og Barbie går sammen for at redde det...

Produktspecifikationer

Kategori: underholdning|spil|ps5|eventyr
EAN: 5061005354784
Varenr.: 691178
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Project Friendship (PS5)
137 kr
Til butik
Barbie Project Friendship (PS5) billede

Produktinformation

Gør dig klar til det ultimative Barbie™-spileventyr, når Barbie og Barbie arbejder sammen om at redde et elsket vartegn i Malibu, Malibu Waves Community Center! Tag med dem og deres venner på et sjovt eventyr for at forvandle seks rum til fantastiske steder som Pet Salon, Campsite, Tech Lab og meget mere. Drømmer du om at blive dyrefrisør, teknisk chef eller at arbejde med havudsigt? I Barbies verden er der så mange aktiviteter at prøve. Gennemfør sjove opgaver, lås op for spændende minispil, og optjen værdifulde fællesskabspoint for at give tøj og rum en stilfuld opgradering. UDFORSK MALIBU - Opdag op til 6 nye områder, og hjælp med at genoprette det elskede forsamlingshus, PRØV SJOVE AKTIVITETER - Udfør opgaver i kæledyrssalonen, skateparken, det tekniske laboratorium og meget mere, SPIL SOM BARBIE - Spil som Barbie og Barbie, mens du arbejder sammen med venner og familie om at gennemføre udfordringer og opgaver for at hjælpe lokalsamfundet, TEAM UP I MINIGAMES - Spil solo eller team-up i lokal co-op, TJEN BELØNNINGER - Saml fællesskabspoint, og brug dem til at låse op for fantastiske outfits og genstande til at opgradere Malibu Waves Community Center, Sprog på forsiden: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5061005354784
Varenr.: D05043
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr
-51%145 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Project Friendship playstation 5 Spil - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
2Teknikproffset DK137 kr186 krKøb
3Proshop DK145 kr184 krKøb
4Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr

PriceData har fulgt prisen på Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr i 178 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 129,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Barbie Project Friendship - Sony PlayStation 5 - Eventyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026129,95 kr7,05 kr (5%)
28. maj 2026137 kr7,05 kr (5%)
24. maj 2026129,95 kr7,05 kr (5%)
23. maj 2026137 kr7,05 kr (5%)
19. maj 2026129,95 kr10 kr (8%)
14. maj 2026119,95 kr17,05 kr (12%)
13. maj 2026137 kr17,05 kr (14%)
21. apr. 2026119,95 kr17,05 kr (12%)
20. apr. 2026137 kr17,05 kr (14%)
14. apr. 2026119,95 kr17,05 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret