Gå til hovedindhold

Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524)

BarbieDukkerEAN: 0194735296507
Pris fra 151,4 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177,6 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151.4 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie Party Unboxed Black Doll
151,4 kr
Til butik
Barbie Party Unboxed Black Doll billede

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Modedukker
Farve: 1
Artikel nr.: 960-2524
EAN: 0194735296507
Varenr.: 21705933
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Barbie Party Unboxed mørk Dukke
199,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - Party Unboxed Black Doll
299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524)
302 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Party Uboksed Dukke 2
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK151,4 kr190,4 krKøb
2Legekæden199,95 kr199,95 krKøb
3Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
4Teknikproffset DK302 kr351 krKøb
5Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524)

PriceData har fulgt prisen på Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149,95 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 178,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 151,4 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Barbie Party Unboxed sort dukke - (960-2524) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026151,4 kr1,45 kr (1%)
29. maj 2026149,95 kr1,45 kr (1%)
28. maj 2026151,4 kr1,45 kr (1%)
24. maj 2026149,95 kr1,45 kr (1%)
23. maj 2026151,4 kr1,45 kr (1%)
14. maj 2026149,95 kr1,45 kr (1%)
13. maj 2026151,4 kr1,45 kr (1%)
21. apr. 2026149,95 kr28,18 kr (16%)
20. apr. 2026178,13 kr28,18 kr (19%)
14. apr. 2026149,95 kr28,18 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret