Gå til hovedindhold

Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525)

Pris fra 193 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Barbie Party Unboxed Brunette Dukke
-36%193 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barbie Party Unboxed Brunette Dukke billede

Produktinformation

Med 10 overraskelser i én pakke giver Barbie Party Unboxed-dukkerne en unik udpakningsoplevelse med gaveæske-inspireret emballage og sjovt fødselsdagstema med kæledyr. Der er tre dukker at samle: Birthday Bows, Shimmerin Hearts og Party Stars. Hvilken duk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker
EAN: 0194735296514
Varenr.: 29-0JFG72
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Barbie Party Unboxed Brunette Dukke
199,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - Party Unboxed Brunette Doll
279,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525)
293 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Party Uboksed Dukke 3
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys193 kr193 krKøb
2Legekæden199,95 kr199,95 krKøb
3Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb
4Teknikproffset DK293 kr342 krKøb
5Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525)

PriceData har fulgt prisen på Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Barbie Party Unboxed Brunette Doll - (960-2525) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026193 kr10 kr (5%)
29. maj 2026203 kr10 kr (5%)
20. maj 2026193 kr6,95 kr (3%)
18. maj 2026199,95 kr6,95 kr (4%)
13. maj 2026193 kr6,95 kr (3%)
12. maj 2026199,95 kr6,95 kr (4%)
7. maj 2026193 kr6,95 kr (3%)
6. maj 2026199,95 kr6,95 kr (4%)
2. maj 2026193 kr6,95 kr (3%)
1. maj 2026199,95 kr6,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret