Gå til hovedindhold

Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset

Pris fra 188 krtil 229,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 30. maj

Sammenlign priser på Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset
188 kr
Til butik
Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset billede

Produktinformation

Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market-dukke og -legesæt

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JCT05
EAN: 0194735275496
Varenr.: 3336230
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Barbie Dukke - Recipe For Friendship - Malibu - Teresa
-17%199,95 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbie Malibu Shopping Playset
-12%229 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Barbie Malibu Shopping Playset billede

Produktinformation

Udforsk kulinariske eventyr med Barbie Food Market Playset Træd ind i en verden af ​​kulinarisk kreativitet med Barbie Food Market Playset, inspireret af den elskede Barbie & Teresa-animationsserie. Dette engagerende legesæt er perfekt til unge kokke fra 3 år og opefter, og tilbyder uendelige muligheder for fantasifuld leg og historiefortælling. Med i alt 12 stykker, inklusive en Barbie-dukke, en livlig madvogn, en indkøbskurv og en række realistiske madvarer, er dette sæt designet til at inspirere og underholde. Indeholder en Barbie-dukke klædt i et stilfuldt outfit. Indeholder en farverig madvogn til endeløs rollespil. Kommer med en indkøbskurv og diverse madvarer. Inspireret af Barbie & Teresa-animationsserien. Opmuntrer til fantasifuld leg og kreativitet. Barbie Food Market Playset er ikke bare et stykke legetøj; det er en port til en verden af ​​fantasi, hvor børn kan udforske glæderne ved at lave mad og shoppe. Den smukt designede madvogn er udstyret med hylder og rum, så børnene kan organisere og vise de medfølgende madvarer. Indkøbskurven tilføjer et ekstra lag af realisme, hvilket gør det nemt for Barbie at samle ingredienser til sin næste lækre opskrift. Hvert stykke er udformet med sans for detaljer, hvilket sikrer en spilleoplevelse af høj kvalitet. Produkttype: Legesæt Karakter: Barbie Aldersanbefaling: 3 år og opefter Antal stykker: 12 Indeholder: Barbie-dukke, madvogn, indkøbskurv, forskellige madvarer Serie: Barbie & Teresa-animation Designet til at sætte gang i kreativitet og tilskynde til rollespil, giver dette legesæt børn mulighed for at efterligne scenarier i den virkelige verden og forbedre deres sociale og kognitive færdigheder. Barbie Food Market Playset er en dejlig tilføjelse til ethvert barns legetøjssamling, der tilbyder timevis af underholdning og læring. Uanset om du planlægger en foregiven picnic eller opretter et minimarked, giver dette legesæt en alsidig platform for sjov og lærerig leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbie
Kategori: Barbie
Vægt: 0.44g
Artikel nr.: TRK-00725002
EAN: 0194735275496
Varenr.: 90532
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbie Opskrift på venskab Malibu indkøbssæt - (960-2516)
229 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Barbie Dukke - 30 cm - Recipe For Friendship Malibu Shoppesæt
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK188 kr227 krKøb
2Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Estore DK229 kr229 krKøb
4Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
5Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset

PriceData har fulgt prisen på Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset i 186 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Barbie and Teresa Recipe for Friendship Malibu at the Market Doll and Playset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026188 kr42 kr (29%)
30. maj 2026146 kr42 kr (22%)
29. maj 2026188 kr42 kr (29%)
23. maj 2026146 kr42 kr (22%)
17. apr. 2026188 kr5 kr (3%)
9. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026192 kr7,95 kr (4%)
10. mar. 2026199,95 kr1,05 kr (1%)
24. jan. 2026201 kr5 kr (2%)
20. jan. 2026206 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret