Gå til hovedindhold

Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer

PanasonicRedskaberEAN: 5025232896554
Pris fra 189 krtil 449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Barbermaskine ES-RW31-K503
-42%189 kr
Før 327 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panasonic Barbermaskine ES-RW31-K503 billede

Produktinformation

- Fleksibelt skærehoved og flydende blade for tæt barbering og glatte resultater - De indvendige blade er nanopolerede og har en 30° skærevinkel for en tæt barbering - Det bevægelige barberhoved følger ansigtets konturer - Pop-up trimmer til overskæg og bakkenbarter Oplev en tæt og behagelig barbering hver dag med Panasonic ES-RW31-K503. Denne genopladelige barbermaskine er designet til den moderne mand på farten og har et fleksibelt dobbeltbladssystem, der følger ansigtets konturer for et præcist og jævnt resultat. Kan bruges både våd og tør - i brusebadet eller på farten - og giver op til 30 minutters trådløs barbering på én opladning. Elegant, ergonomisk og nem at rengøre - den perfekte kombination af ydeevne og bekvemmelighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: ES-RW31-K503
EAN: 5025232896554
Varenr.: 2875650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic ES-RW31 - Shaver - trådløs
281 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Shaver (ES-RW31-H503)
-39%364,5 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panasonic Shaver (ES-RW31-H503) billede

Produktinformation

Panasonic Shaver er en barbermaskine, som sikrer dig et glat og tæt resultat. Denne maskine er skabt med et bevægeligt hoved, som følger ansigtets konturer, mens de smidige blade giver en tæt og nænsom barbering. På siden af maskinen er der en 'pop-o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
EAN: 5025232896554
Varenr.: 89435
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer
-21%379 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbermaskine ES-RW31
-13%419 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Shaver ES-RW31
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2CS MEGASTORE DK281 kr320 krKøb
3NiceHair.dk364,5 kr364,5 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb
6Estore DK419 kr419 krKøb
7Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer

PriceData har fulgt prisen på Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer i 177 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Barbermaskine Panasonic ES-RW31 Wet/Dry med folie og trimmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026189 kr97 kr (34%)
30. maj 2026286 kr1 kr (0%)
28. maj 2026287 kr1 kr (0%)
27. maj 2026288 kr1 kr (0%)
25. maj 2026289 kr1 kr (0%)
22. maj 2026290 kr1 kr (0%)
20. maj 2026291 kr1 kr (0%)
18. maj 2026292 kr1 kr (0%)
16. maj 2026293 kr1 kr (0%)
14. maj 2026294 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret