Gå til hovedindhold

Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid

Bang & OlufsenElektronikEAN: 5705260073218
Pris fra 385 krtil 489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 385 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bang & Olufsen Beoplay Earset Trådløs Øreproptelefoner Hvid
385 kr
Til butik
Bang & Olufsen Beoplay Earset Trådløs Øreproptelefoner Hvid billede

Produktinformation

Bang & Olufsen Earset. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Vægt: 30 g. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1646001
EAN: 5705260073218
Varenr.: 994141808
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen Beoplay Earset - White
385 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid
394 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bang & Olufsen Earset IE Headphones (2018) white
426 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Bang & Olufsen Beoplay Earset - hvid
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Bang & Olufsen Beoplay Earset - hvid
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bang & Olufsen Beoplay Earset Trådløs Øreproptelefoner Hvid
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK385 kr385 krKøb
2Proshop DK385 kr424 krKøb
3CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
4Teknikproffset DK426 kr485 krKøb
5Boligcenter DK459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr548 krKøb
7Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid i 135 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 385 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bang & Olufsen - Earset - Øreproptelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026385 kr1 kr (0%)
30. maj 2026384 kr3 kr (1%)
29. maj 2026387 kr1 kr (0%)
28. maj 2026388 kr3 kr (1%)
26. maj 2026385 kr3 kr (1%)
25. maj 2026382 kr6 kr (2%)
24. maj 2026388 kr4 kr (1%)
23. maj 2026384 kr2 kr (1%)
22. maj 2026382 kr3 kr (1%)
21. maj 2026385 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret