Gå til hovedindhold

Hamberger Sanitary GmbH Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N

Hamberger Sanitary GmbHSanitetEAN: 4016959173166
Pris fra 261 krtil 281,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20,25 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alterna Baltiq II toiletsæde Hvid med faste beslag. Til ifö Sign og Sign Art
261 kr
Til butik
Alterna Baltiq II toiletsæde Hvid med faste beslag. Til ifö Sign og Sign Art billede

Produktinformation

Hvid hård plast Med faste beslag Hulafstand: 151 mm Max belastning 200 kg Passer til Ifø Sign, Spira & Laufen Pro N

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletsæder
EAN: 4016959173166
Varenr.: 983197
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N
270 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Baltiq II toiletsæde med faste beslag, hvid. Til Ifö Sign, Spira & Laufen Pro N
281,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk261 kr261 krKøb
2CS MEGASTORE DK270 kr309 krKøb
3vvsfittings.dk281,25 kr281,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N

PriceData har fulgt prisen på Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N i 181 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 281,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Baltiq II toiletsæde - hvid soft-close faste beslag til Ifø Sign, Spira og Pro N de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026261 kr1 kr (0%)
28. maj 2026262 kr16 kr (7%)
25. maj 2026246 kr35,25 kr (13%)
24. maj 2026281,25 kr34,25 kr (14%)
23. maj 2026247 kr1 kr (0%)
20. maj 2026246 kr1 kr (0%)
19. maj 2026247 kr1 kr (0%)
8. maj 2026246 kr18 kr (8%)
6. maj 2026228 kr17 kr (7%)
5. maj 2026245 kr17 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret