Gå til hovedindhold

BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941315340
Pris fra 85,98 krtil 96 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,02 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,89 kr 7. maj

Sammenlign priser på BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Forlængerled H6/400/16/4/44
85,98 kr
Til butik
Cee Forlængerled H6/400/16/4/44 billede

Produktinformation

CEE Forlængerled H6 400V 16A 4Pol Multigrip kabelaflastning IP 44, Quick Connect® CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid Søgetermer: 5428521438 - - 5428521438 - 4024941315340

Produktspecifikationer

Mærke: Bals
Kategori: Hardware
EAN: 4024941315340
Varenr.: 8014221902146
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee forlængerled h6/400/16/4/44
88,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cee Forlængerled 16a/4p 400v Rød Ip44
94 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid
96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk85,98 kr85,98 krKøb
2MaintainIt88,75 kr88,75 krKøb
3Elvvs.dk94 kr94 krKøb
4CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid

PriceData har fulgt prisen på BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 79,89 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 85,98 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for BALS CEE Forlængerled 400V 16A, 4 polet klokken H6, rød, IP44, skrueløs Quick connect, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202685,98 kr5,13 kr (6%)
9. maj 202680,85 kr
7. maj 202679,89 kr6,09 kr (7%)
6. maj 202685,98 kr6,09 kr (8%)
21. mar. 202679,89 kr7,61 kr (9%)
20. mar. 202687,5 kr7,61 kr (10%)
17. mar. 202679,89 kr7,61 kr (9%)
16. mar. 202687,5 kr7,61 kr (10%)
4. mar. 202679,89 kr7,61 kr (9%)
3. mar. 202687,5 kr7,61 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret