Gå til hovedindhold

BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941312400
Pris fra 73,44 krtil 95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21,56 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid
73,44 kr
Til butik
BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid billede

Produktspecifikationer

Mærke: BALS
Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: 1269505
EAN: 4024941312400
Varenr.: 20309463
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE forlngerled 230V 16A
91 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Forlængerled H6/230/16/3/67
91,31 kr
Til butik
Cee Forlængerled H6/230/16/3/67 billede

Produktinformation

CEE Forlængerled H6 230V 16A 3Pol Multigrip kabelaflastning IP 67, Quick Connect® CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid Søgetermer: 5428520552 - 1000080711 - 5428520552 - 4024941312400

Produktspecifikationer

Mærke: Bals
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 4024941312400
Varenr.: 8014221771074
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee forlængerled h6/230/16/3/67
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK73,44 kr112,44 krKøb
2WATTOO.DK91 kr91 krKøb
3Billigelogvvs.dk91,31 kr91,31 krKøb
4MaintainIt95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid

PriceData har fulgt prisen på BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 73,44 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 73,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for BALS CEE Forlængerled, 230V 16A, 3 polet klokken H6, blå, IP67, skrueløs Quick connect, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202673,44 kr2,31 kr (3%)
2. maj 202675,75 kr9,08 kr (11%)
21. mar. 202684,83 kr5,17 kr (6%)
20. mar. 202690 kr5,17 kr (6%)
17. mar. 202684,83 kr5,17 kr (6%)
16. mar. 202690 kr5,17 kr (6%)
4. mar. 202684,83 kr5,17 kr (6%)
3. mar. 202690 kr5,17 kr (6%)
10. feb. 202684,83 kr9,17 kr (10%)
7. feb. 202694 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret