Gå til hovedindhold

Balmain Hair Couture Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml

Balmain Hair CoutureHårfarveEAN: 8720246246018
Pris fra 341 krtil 662 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305,96 kr 20. maj

Sammenlign priser på Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 341 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml
341 kr
Til butik
Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml billede

Produktinformation

Balmain Professionnel, White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 8720246246018
EAN: 8720246246018
Varenr.: 3390875
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Balmain Paris CARE Balmain Care Illuminating Mask White 200 ml
-31%359,95 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Paris CARE Balmain Care Illuminating Mask White 200 ml billede

Produktinformation

Balmain Care Illuminating Mask Silver er ikke bare en almindelig hårmaske. Det er din nøgle til en ekstraordinær hårplejeoplevelse, skabt specielt til et afbleget og blond hår, der kræver meget vedligeholdelse. Dette vidundermiddel er nøjagtigt det, dit h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 8720246246018
Varenr.: 106552
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Balmain Illuminating Mask White, 200ml.
-27%379,95 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Illuminating Mask White, 200ml. billede

Produktinformation

Balmain Illuminating Mask White 200ml er din nøgle til at opnå smukt og strålende hvidt hår. Denne luksuriøse hårmaske er skabt til at bevare og forstærke den hvide hårfarve, samtidig med at den tilfører intensiv pleje og glans. Nøgleegenskaber: Opfriske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Balmain
Kategori: Hårfarve
EAN: 8720246246018
Varenr.: BMAIN0054
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Balmain Illuminating Mask White Pearl 200ml
-1%512,51 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Balmain Hair Couture Illuminating Mask White Pearl 200 ml
662 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK341 kr380 krKøb
2NiceHair.dk359,95 kr359,95 krKøb
3Brandshop379,95 kr379,95 krKøb
4I Love Shampoo512,51 kr512,51 krKøb
5Lyko DK662 kr662 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 305,96 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 389,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 341 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Balmain Professionnel White Pearl, Glycerin, Hair Shampoo, For Illuminating, 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026341 kr19 kr (5%)
30. maj 2026360 kr19 kr (6%)
28. maj 2026341 kr18,95 kr (5%)
27. maj 2026359,95 kr53,99 kr (18%)
20. maj 2026305,96 kr35,04 kr (10%)
7. maj 2026341 kr13 kr (4%)
30. apr. 2026354 kr
29. apr. 2026353,95 kr
28. apr. 2026354 kr
25. apr. 2026353,95 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret