Gå til hovedindhold

Balmain Hair Couture Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml

Pris fra 209 krtil 382 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Balmain Paris STYLING Balmain Styling Ash Toner 200 ml
-41%209 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Paris STYLING Balmain Styling Ash Toner 200 ml billede

Produktinformation

Balmain Styling Ash Toner er en violet tonerspray, som er udviklet til at neutralisere uønskede gule og varme toner i blond eller gråt hår. Ash Toner indeholder en violette pigmenter, der arbejder på at opnå en **koldere og mere askefarvet nuance** i håre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 8718969478656
Varenr.: 106568
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml
232 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Balmain Paris Ash Toner 200 ml
269 kr
Til butik
Balmain Paris Ash Toner 200 ml billede

Produktinformation

Afbleget blondt, gråt eller lysnet hår er krævende at vedligeholde og kræver regelmæssige efterbehandlinger. For at korrigere uønskede varme toner er det nødvendigt med produkter med dybe, berigede, violette pigmenter mellem farvebehandlingerne. Ash Toner er en sølvspray, der tilfører violette pigmenter til håret for at bryde de varme toner og hjælpe med at lysne sølvtonerne. Beriget med Silke-protein og økologisk Argan Elixir beskytter, blødgør og plejer formlen håret. Selvom Ash Toner kan bruges til at neutralisere gule eller varme toner, er den mest effektiv til at opretholde den korrekte blonde tone mellem farvebehandlinger. Anvendelse: Spray fra en afstand af 20 cm på håndklædetørt eller tørt hår. Ved at påføre i håndklædetørt hår sikres en bedre fordeling af produktet og hjælper med at forhindre pletter i håret. Må ikke skylles. Gentag behandlingen, indtil det ønskede resultat er opnået. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårfarve & Farve bombe
EAN: 8718969478656
Varenr.: C97765
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Balmain Ash Toner 200ml
-20%271 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Balmain Hair Couture Ash Toner 200 ml
382 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk209 kr209 krKøb
2CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
3Teknikproffset DK269 kr318 krKøb
4I Love Shampoo271 kr271 krKøb
5Lyko DK382 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Balmain Professionnel, Ash, Hair Toning Spray, For All Types, 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026209 kr20 kr (11%)
21. maj 2026189 kr24,31 kr (11%)
20. maj 2026213,31 kr24,31 kr (13%)
5. maj 2026189 kr82 kr (30%)
3. maj 2026271 kr82 kr (43%)
21. apr. 2026189 kr6 kr (3%)
20. apr. 2026195 kr6 kr (3%)
9. apr. 2026189 kr10 kr (6%)
5. apr. 2026179 kr10 kr (5%)
4. apr. 2026189 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret