Gå til hovedindhold

Balmain Hair Couture Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine

Pris fra 561,75 krtil 882 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320,25 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 21. maj

Sammenlign priser på Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine
-25%561,75 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine billede

Produktinformation

Balmain Tools Luxury Spa Brush er en eksklusiv børste designet til at give dit hår den ultimative glans og pleje. Børsten er fremstillet af **100% vildsvinehår**, der er kendt for deres evne til at fordele hårets naturlige olier fra rod til spids, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Combs & Brushes
EAN: 8719638146630
Varenr.: 106590
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Balmain Luxury Spa Brush 100% boar hair bristles
-20%591 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Luxury Spa Brush 100% boar hair bristles billede

Produktinformation

Balmain Luxury Spa Brush er det ultimative værktøj til at forbedre dit hårs sundhed og udseende. Denne luksuriøse børste er designet med 100% vildsvinehår, der er specielt udvalgt for at opnå en højglansfinish og tilføje en utrolig blødhed til håret.De na...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kamme og børster
EAN: 8719638146630
Varenr.: 873
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Balmain Hair Couture Spa Brush 100% boar hair bristles for ultima
882 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Balmain Hair Couture Luxury Spa Brush 1 pcs
882 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk561,75 kr561,75 krKøb
2I Love Shampoo591 kr591 krKøb
3Lyko DK882 kr882 krKøb
4NordicFeel DK882 kr882 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine

PriceData har fulgt prisen på Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine i 170 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 591 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 561,75 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Balmain Paris TOOLS Balmain Tools Luxury Spa Brush 100% Boar Hair Bristles For Ultimate Shine de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026561,75 kr62,75 kr (13%)
21. maj 2026499 kr92 kr (16%)
20. maj 2026591 kr92 kr (18%)
5. maj 2026499 kr92 kr (16%)
3. maj 2026591 kr92 kr (18%)
21. apr. 2026499 kr59,67 kr (11%)
20. apr. 2026558,67 kr59,67 kr (12%)
12. mar. 2026499 kr92 kr (16%)
11. mar. 2026591 kr92 kr (18%)
21. jan. 2026499 kr92 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret