Gå til hovedindhold

Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300

Pris fra 216 krtil 432 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 21. maj

Sammenlign priser på Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Balmain Revitalizing Shampoo, 300 ml.
-38%216 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Revitalizing Shampoo, 300 ml. billede

Produktinformation

Intens og genopbyggende shampoo med indhold af cashmere- og silkeprotein, samt Vitamin E, F og P, der til sammen renser håret blidt og reparerer den beskadigede hårstruktur. Udover dette har shampooen også en UV-beskyttende effekt.

Produktspecifikationer

Mærke: Balmain
Kategori: Shampoo
EAN: 8718969473385
Varenr.: BMAIN0008
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Balmain Revitalizing Shampoo, 300 ml
-29%259 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Revitalizing Shampoo, 300 ml billede

Produktinformation

Balmain Revitalizing Shampoo: Plejende og mild shampoo udviklet til tørt og ødelagt hår, der giver håret en masse fugt, næring og vitalitet og genopliver håret. Indeholder forskellige vitaminer, som er rig på fugtgivende og plejende ingredienser. Vitamin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Balmain
Kategori: Beskadiget hår
EAN: 8718969473385
Varenr.: 3136
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Balmain Revitalizing Shampoo 300ml
-1%344,64 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balmain Revitalizing Shampoo 300ml billede

Produktinformation

Balmain Revitalizing Shampoo 300ml er den ultimative løsning til at reparere tørt og beskadiget hår. Den unikke formel kombinerer nærende ingredienser som cashmere- og silkeprotein samt Vitamin E, F og P for at skabe en dybdegående behandling, der genopby...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 8718969473385
Varenr.: 681
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300
432 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Balmain Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 ml
432 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop216 kr216 krKøb
2HairOutlet259 kr259 krKøb
3I Love Shampoo344,64 kr344,64 krKøb
4Lyko DK432 kr432 krKøb
5NordicFeel DK432 kr432 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300

PriceData har fulgt prisen på Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Balmain Hair Couture Paris Hair Couture Revitalizing Shampoo 300 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026216 kr43 kr (17%)
1. jun. 2026259 kr43 kr (20%)
28. maj 2026216 kr9 kr (4%)
23. maj 2026207 kr46 kr (29%)
21. maj 2026161 kr98 kr (38%)
20. maj 2026259 kr98 kr (61%)
15. maj 2026161 kr6 kr (4%)
14. maj 2026167 kr3 kr (2%)
9. maj 2026170 kr82 kr (33%)
8. maj 2026252 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret