Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning

BroenSanitetEAN: 5708537111989
Pris fra 129 krtil 165 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,98 kr 10. maj

Sammenlign priser på Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane med omløber 1/2"
129 kr
Til butik
Broen Ballofix kuglehane med omløber 1/2" billede

Produktinformation

Kuglehane 1/2" omløber med muffe x 1/2" nippel med sort greb. Kan anvendes til drikkevand. Forkromet messing. Nem installation.

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: VVS fittings
Farve: sort
EAN: 5708537111989
Varenr.: 743722304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kuglehane med greb 1/2" omløber nippel/muffe krom
131,53 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS129 kr129 krKøb
2EL-GROSSISTEN131,53 kr131,53 krKøb
3BilligVVS DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning

PriceData har fulgt prisen på Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 97,98 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/forskruning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026129 kr2,53 kr (2%)
17. maj 2026131,53 kr33,55 kr (34%)
10. maj 202697,98 kr44,21 kr (31%)
7. maj 2026142,19 kr6,81 kr (5%)
6. maj 2026149 kr6,81 kr (5%)
23. apr. 2026142,19 kr6,81 kr (5%)
22. apr. 2026149 kr6,81 kr (5%)
19. apr. 2026142,19 kr6,81 kr (5%)
18. apr. 2026149 kr6,81 kr (5%)
15. apr. 2026142,19 kr6,81 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret