Gå til hovedindhold

Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm

BallariniStegepanderEAN: 8003150522820
Pris fra 376 krtil 559,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 183,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 375 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballarini - Ledro Fry Pan - Beige - 28 cm
376 kr
Til butik
Ballarini - Ledro Fry Pan - Beige - 28 cm billede

Produktinformation

Ballarini Ledro Fry Pan er en 28 cm stegepande med en aluminiumskerne og ergonomisk håndtag. Den har CERAFORCE Black keramisk non-stick belægning uden PFAS, der sikrer lang holdbarhed og nem madlavning. Panden kombinerer funktion og elegant sandlook-design, ideel til stegning og sautering.

Produktspecifikationer

Mærke: Ballarini
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1027798
EAN: 8003150522820
Varenr.: 3405197
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BALLARINI LEDRO Keptuvė płytka 28 cm
417 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ballarini - Ledro Stegepande - Beige - 28 Cm
449,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande BALLARINI Ledro 28 cm
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande BALLARINI Ledro 28 cm
509 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm
559,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK376 kr415 krKøb
2CS MEGASTORE DK417 kr456 krKøb
3Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Vivas DK509 kr588 krKøb
6KitchenTime DK559,95 kr559,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm

PriceData har fulgt prisen på Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 445 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 365 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ballarini Ballarini Ledro keramisk non stick stegepande 28 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026376 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026375 kr26 kr (7%)
18. feb. 2026349 kr26 kr (7%)
17. feb. 2026375 kr26 kr (7%)
13. feb. 2026349 kr1 kr (0%)
9. feb. 2026350 kr25 kr (7%)
8. feb. 2026375 kr25 kr (7%)
20. jan. 2026350 kr25 kr (7%)
19. jan. 2026375 kr25 kr (7%)
17. jan. 2026350 kr25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret