Gå til hovedindhold

Pilot Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn

PilotSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902505342899
Pris fra 27,5 krtil 33,69 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6,19 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,19 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn
27,5 kr
Til butik
Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn billede

Produktinformation

Nyudviklet, innovativ Hi-Tecpoint med klikmekanisme i moderne og komfortabel udgave. Med Pilots velkendte V-Sytem, der sikrer en jævn og ensartet skrift til sidste dråbe. Fuldt opløst blæk, der giver en dyb og let læselig streg. Med gummigreb som giver et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505342899
Varenr.: DP-PLT342899
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pilot Hi-Tecpoint V5
29,71 kr
Til butik
Rollerpen Pilot Hi-Tecpoint V5 billede

Produktinformation

Kuglepen uden hætte. Hi-Tecpoint med klikmekanisme i smart udgave. Har flydende blæk så pennen ikke klatter. Det velkendte V-system sikrer jævn og ensartet skrivning til sidste dråbe. Har gummigreb. Den specielle Hi-Tecpoint nålespids gør den meget velegn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902505342899
Varenr.: 187.4810 04
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pilot Hi-tecpoint V5-rt 0,5mm Grøn
33,69 kr
Til butik
Pilot Hi-tecpoint V5-rt 0,5mm Grøn billede

Produktinformation

Produktinfo: Type: Grøn Rollerpen Pilot Hi-tecpoint V5 RT Størrelse: 144x17x17mm Farve: Grøn Mærke: Pilot Mængde: 12 stk. 3 hurtige: Den genopfyldelige og slidstærke Pilot Hi-tecpoint V5 RT rollerpen garanterer lang levetid. Klikmekanismen gør den nem og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Rollerpen
Farve: Grøn
EAN: 4902505342899
Varenr.: 392228

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk27,5 kr27,5 krKøb
2RedOffice Konpap29,71 kr29,71 krKøb
3Hertels Boresko33,69 kr33,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn

PriceData har fulgt prisen på Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn i 150 dage. Laveste pris i perioden er 21,19 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 27,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 27,5 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Ball-liner m/klik Hi-Tecpoint V5 0,5 grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627,5 kr6,31 kr (30%)
25. mar. 202621,19 kr6,31 kr (23%)
24. mar. 202627,5 kr6,31 kr (30%)
14. mar. 202621,19 kr6,31 kr (23%)
13. mar. 202627,5 kr6,31 kr (30%)
1. mar. 202621,19 kr6,31 kr (23%)
28. feb. 202627,5 kr6,31 kr (30%)
27. jan. 202621,19 kr6,31 kr (23%)
26. jan. 202627,5 kr6,31 kr (30%)
14. jan. 202621,19 kr6,31 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret