Gå til hovedindhold

NO NAME BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk

NO NAMEEAN: 8719274677321
Pris fra 499 krtil 709 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 498 kr 9. maj

Sammenlign priser på BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk
499 kr
Til butik
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk billede

Produktinformation

BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact - Tastatur - compact - USB-C, USB - QWERTZ - tysk - lysegrå, mørkegrå - 100% genbrugeligt/bio-nedbrydeligt papir/karton

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BNEU950V2DE
EAN: 8719274677321
Varenr.: 1002917470
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - tysk QWERTZ, kablet mini-tastatur
689 kr
Til butik
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - tysk QWERTZ, kablet mini-tastatur billede

Produktinformation

Kompakt kontor-tastatur til effektiv skrivekomfortBakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 er et kompakt, kablet mini-tastatur i tysk QWERTZ-layout, designet til dagligt kontorbrug. Den lille formfaktor gør det lettere at arbejde tættere på musen og frigiver plads på skrivebordet. Tasterne med saksescissor-mekanisme giver et behageligt, lavt tasteanslag, og de skridsikre fødder holder tastaturet stabilt.Gennemtænkt design til arbejdspladsenTastaturet er lys grå/dybgrå med tydelige LED-indikatorer og højdejustering for en naturlig håndstilling. Det tilsluttes via USB og har to integrerede USB 2.0-porte til enkel tilslutning af tilbehør. Materialerne omfatter plast, gummi og stål for en solid brugsoplevelse, og vægten på 455 g gør det let at have med i tasken.Tilslutning: USB (kablet)USB-stik: USB Type-CUSB-porte: 2 × USB 2.0Tastaturlayout: QWERTZ (tysk), fysisk layout: ANSIAnbefalet brug: KontorNummertastatur: NejTastekontakt: Saks (scissor)Baggrundsbelysning: NejLED-indikatorer: JaHøjdejusterbar: JaSkridsikker bund: JaMål (B × D × H): 28,5 × 14,6 × 1,9 cmVægt: 455 gKabellængde: 1,35 mKompatibilitet: Windows og macOSFarve: Lysegrå/mørkegrå...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.79g
EAN: 8719274677321
Varenr.: 2148810
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - tysk QWERTZ, kablet mini-tastatur
709 kr
Til butik
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - tysk QWERTZ, kablet mini-tastatur billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.79g
EAN: 8719274677321
Varenr.: 2148810

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK499 kr499 krKøb
2Boligcenter DK689 kr689 krKøb
3Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk

PriceData har fulgt prisen på BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk i 112 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Compact Tastatur Membran/gummikuppel Kablet Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026499 kr1 kr (0%)
29. maj 2026500 kr1 kr (0%)
13. maj 2026499 kr1 kr (0%)
9. maj 2026498 kr2 kr (0%)
6. maj 2026500 kr2 kr (0%)
3. maj 2026498 kr5 kr (1%)
2. maj 2026503 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026500 kr2 kr (0%)
12. feb. 2026498 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret