Gå til hovedindhold

Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå

Bakker ElkhuizenTastaturerEAN: 8719274677505
Pris fra 559 krtil 759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 495 kr 3. maj

Sammenlign priser på Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Tastatur Saks Trådløs UK
559 kr
Til butik
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 Tastatur Saks Trådløs UK billede

Produktinformation

BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - compact - trådløs - Bluetooth 3.0 - QWERTY - UK - lysegrå, mørkegrå - 100% genbrugeligt/bio-nedbrydeligt papir/karton

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BNEU950WV2UK
EAN: 8719274677505
Varenr.: 1002917478
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 trådløst tastatur - UK QWERTY, kompakt
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 trådløst tastatur - UK QWERTY, kompakt billede

Produktinformation

Fordele ved kompakt trådløst tastaturBakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 er et kompakt og elegant tastatur til hjemmearbejde og kontor. Det kombinerer Bluetooth og USB, så du kan arbejde både trådløst og med kabel efter behov. Den tenkeyless formfaktor sparer plads på skrivebordet og giver bedre musseplads. Skånsomme scissor-taster giver en behagelig og præcis skriveoplevelse.Fleksibel tilslutning og daglig brugTastaturet understøtter flere enheder og fungerer med både Windows og Mac. Brug den indbyggede USB Type‑C-port til opladning eller kablet brug, og nyd op til 2 måneders drift pr. opladning. Højden kan justeres for en komfortabel arbejdsstilling, og det lette design i lys og mørk grå passer diskret ind på skrivebordet.Tilslutning: USB + Bluetooth (2,4 GHz)Teknologi: Kablet & trådløst, multi‑enhedTastelayout: UK English, QWERTY, ANSI, tenkeylessTasteswitch: ScissorMateriale: Plastik, gummi, stålJusterbar tastaturhøjde: JaRækkevidde trådløst: 3 mOpladning: USB Type‑C, opladetid ca. 3,5 tBatteri: Indbygget Li‑ion, ca. 2 måneders brugStrømkilde: BatteriMål (B × D × H): 28,5 × 14,7 × 1,9 cmVægt: 0,43 kgUnderstøttede systemer: Windows, macOSFarve: Lys grå / mørkegrå...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.79g
EAN: 8719274677505
Varenr.: 2154378
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 trådløst tastatur - UK QWERTY, kompakt
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK559 kr559 krKøb
2Proshop DK608 kr647 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå

PriceData har fulgt prisen på Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bakker Elkhuizen BakkerElkhuizen UltraBoard 950 V2 - Tastatur - Engelsk - UK - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026559 kr180 kr (24%)
22. maj 2026739 kr66 kr (8%)
20. maj 2026805 kr246 kr (44%)
16. maj 2026559 kr4 kr (1%)
9. maj 2026563 kr6 kr (1%)
6. maj 2026569 kr74 kr (15%)
3. maj 2026495 kr74 kr (13%)
26. apr. 2026569 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026572 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026573 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret