Gå til hovedindhold

Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20

Pris fra 223 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Ivette Fad, Natur, Marmor
223 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Ivette Fad, Natur, Marmor billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dekoration til boligen
Farve: 2
Artikel nr.: 82066237
EAN: 5711173314423
Varenr.: 20203891
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rund marmor bakke 20 cm - Bloomingville
-30%223,3 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rund marmor bakke 20 cm - Bloomingville billede

Produktinformation

Smuk rund marmor bakke i brun marmor - Ivette - fra danske Bloomingville. Det smukke naturmateriale vil tilføre hjemmet og indretningen et elegant touch. Brug den runde bakke til opbevaring af smykker og accessories - eller som underlag i køkkenet til kry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelset
EAN: 5711173314423
Varenr.: 64279
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ivette Fad, Natur, Marmor
249 kr
Til butik
Ivette Fad, Natur, Marmor billede

Produktinformation

Ivette fad i marmor til servering og dekoration Ivette fadet fra Bloomingville er en elegant bakke i marmor, der tilfører et roligt og eksklusivt udtryk til dit hjem. Den naturlige overflade og de fine åretegninger giver fadet karakter og gør det velegnet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Borddækning
EAN: 5711173314423
Varenr.: 1491657
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Ivette Serveringsbakke - Natur - Marmor
249,95 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20
299 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Ivette Fad, Natur, Marmor, D20xH4 cm
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb
2Fenomen.dk223,3 kr223,3 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør249 kr249 krKøb
4Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
5Mostersskur.dk299 kr299 krKøb
6Rikki Tikki Shop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20

PriceData har fulgt prisen på Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bakke "Ivette" rund af natur marmor - Bloomingville Dia: 20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026223 kr
10. maj 2026223,3 kr
19. mar. 2026223 kr
22. feb. 2026223,3 kr5,7 kr (2%)
8. feb. 2026229 kr20,95 kr (8%)
7. feb. 2026249,95 kr20,95 kr (9%)
5. feb. 2026229 kr61 kr (21%)
4. feb. 2026290 kr61 kr (27%)
16. jan. 2026229 kr20,95 kr (8%)
15. jan. 2026249,95 kr20,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret