Gå til hovedindhold

Solar Plus BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON

Solar PlusEludstyrEAN: 5709885369367
Pris fra 165,75 krtil 181,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,5 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157,85 kr 7. maj

Sammenlign priser på BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BAJOSAVKLINGE GASBETON-LECA-MURSTEN 305
165,75 kr
Til butik
BAJOSAVKLINGE GASBETON-LECA-MURSTEN 305 billede

Produktinformation

BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM. FOR MURSTEN - LECA - GASBETON . KAN KLARE OP TIL 215 MM MATERIALE TYKKELSE. PASSER TIL DE FLESTE BAJONETSAVE.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5709885369367
Varenr.: 15842290729295
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON
170 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bajosavklinge Gasbeton-Leca-Mursten 305
176,28 kr
Til butik
Bajosavklinge Gasbeton-Leca-Mursten 305 billede

Produktinformation

BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM. FOR MURSTEN - LECA - GASBETON . KAN KLARE OP TIL 215 MM MATERIALE TYKKELSE. PASSER TIL DE FLESTE BAJONETSAVE. BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON Søgetermer: 5497515805 - - 992002161 - 5709885369367

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Do not delete
EAN: 5709885369367
Varenr.: 9792795050321
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bajosavklinge gasbeton-leca-mursten 305
181,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN165,75 kr165,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb
3Billigelogvvs.dk176,28 kr176,28 krKøb
4MaintainIt181,25 kr181,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON

PriceData har fulgt prisen på BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON i 177 dage. Laveste pris i perioden er 157,85 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 165,75 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for BAJONETSAVKLINGE 2TPI HM 305 MM FOR MUR-LECA-GASBETON de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026165,75 kr4,25 kr (3%)
10. maj 2026170 kr4,25 kr (3%)
9. maj 2026165,75 kr7,9 kr (5%)
7. maj 2026157,85 kr12,15 kr (7%)
6. maj 2026170 kr12,15 kr (8%)
21. mar. 2026157,85 kr2,15 kr (1%)
20. mar. 2026160 kr2,15 kr (1%)
17. mar. 2026157,85 kr2,15 kr (1%)
16. mar. 2026160 kr2,15 kr (1%)
4. mar. 2026157,85 kr2,15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret